PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o pomoc nie wysyła kartek itp.



Rysiu
12-02-2006, 10:49
:( Bardzo proszę o pomoc.Chodzi o to że,komponent rwcards wysyła niby kartkę ale nie dochodzi tzn.pokazuje że kartka jest wysłana, a faktycznie nie jest.Tak samo jest w zoomgalery, niby wysłało a tak naprawdę nie.Proszę podpowiedzcie jaka może być tego przyczyna.Jest to bardzo ważne dla mnie.Szukałem po postach ale nie znalazłem, może źle szukałem.ale proszę pomóżcie.Przy rejestracji nowych userów potwierdzenie wysyła normalnie:(

livio
12-02-2006, 15:09
Możliwe, że funkcję mail() w php masz wyłączoną.
Sprawdź to proszę.

Rysiu
13-02-2006, 03:51
Możliwe, że funkcję mail() w php masz wyłączoną.
Sprawdź to proszę.

Możliwe, ale czy chodzi o serwer czy w plikach php a jak pliki to kóre nie jestem zbyt mocny więc proszę o wyrozumiałść.

zwiastun
13-02-2006, 04:00
Może najpierw porozmawiaj z administratorem swojego serwera.

A przy okazji: Popraw swój post:
a) po co napisany jest pogrubioną czcionka?
b) co wnosi informacja, że to bardzo ważne dla Ciebie? A dla kogo jego sprawy są nieważne?
c) osoba prowadząca jakikolwiek serwis powinna wiedzieć, że po znakach interpunkcyjnych stawia się spację!

Pierwsze dwie kwestie dotyczą podstawowych zasad korzystania z forów. Prosisz się w ten sposób, żeby Cię zignorować!

Rysiu
13-02-2006, 04:06
Już poprawiłem i przepraszam, no chyba należała mi się bura nie korzystałem nigdy z forum.Proszę o wyrozumiałość.

zwiastun
13-02-2006, 22:52
A z adminem pogadałeś? masz włączoną funkcję phpmail?

przemo2812
10-11-2006, 03:45
Przede wszystkim, ponieważ to mój pierwszy post na forum, witam serdecznie wszystkich użytkowników.

Chciałem prosić o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu.

Na serwerze nazwa.pl zainstalowałem Joomla 1.0.11.pl Po czym poprawnie dodałem komponent RWCARD. Utworzyłem kategorię, wysłałem przykładowe pliki *.jpg do katalogu /stories/cards, w RWCARDS :: Zarządzanie kartkami utworzyłem pozycję, w menu głównym utworzyłem pozycję kartki, dodałem komponent RW, wszystko opublikowałem.
Po kliknięci w menu głównym/Kartki, wyświetla "dziwną stronę", z komunikatem
W tej kategorii nie ma żadnej kartki, lub nie została opbublikowana.
Fatal error: Call to undefined function: rwcardswritefooter() in /home/zakupyna102/ftp/joomla/components/com_rwcards/rwcards.php on line 306

Do sprawdzenia tu: strona wyświetlająca błąd (http://www.zakupyna102.pl/joomla/index.php?option=com_rwcards&Itemid=30)

Raz jeszcze serdecznie proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

przemo2812
20-11-2006, 17:01
Przeglądając forum, zauważyłem, że ktoś zgłasza problem, po jakim czasie dopisuje "rozwiązałem" i znika... do następnego problemu.
Może nikt mi głowy nie urwie, jak napiszę, w jaki sposób, przynajmniej tymczasowo wysyłam kartki.
W pliku .htaccess, zgodnie z zalecaniami z forum, miałem:
php_flag register_globals off
php_flag short_open_tag off

Po ustawieniu short_open_tag on problem z wysyłaniem kartek się rozwiązał. Ciekawe, czy nie pojawią się inne problemy? Ktoś może coś podpowiedzieć?
Pozdrawiam.

zibimalmo
15-02-2009, 21:51
:( Bardzo proszę o pomoc.Chodzi o to że,komponent rwcards wysyła niby kartkę ale nie dochodzi tzn.pokazuje że kartka jest wysłana, a faktycznie nie jest.Tak samo jest w zoomgalery, niby wysłało a tak naprawdę nie.Proszę podpowiedzcie jaka może być tego przyczyna.Jest to bardzo ważne dla mnie.Szukałem po postach ale nie znalazłem, może źle szukałem.ale proszę pomóżcie.Przy rejestracji nowych userów potwierdzenie wysyła normalnie:(
Mam ten sam problem, jak go rozwiazales ?