PDA

Zobacz pełną wersję : Dublowanie artykułów



sylwekb
03-03-2017, 15:26
Witam

Czy ktoś z szanownych administratorów stron Joomla (wersja 3.6.5) spotkał się z dublowaniem artykułów? Zamieszczam jeden artykuł i w tym samym momencie pojawia się drugi z tą samą datą. Dublowane artykuły posiadają ten sam numer ID. Dziwna sprawa bo nie zawsze tak się dzieje. W sumie artykuły zamieszczane są tak samo. Próba wyłączenia zdublowanego artykułu powoduje, że wyłączają się obydwa. Skanowanie witryny narzędziami antymalware nie pokazuje zagrożeń. Czy ktoś wie jak ten problem rozwiązać?

sylwekb
03-03-2017, 22:42
Obejrzałem tabelę j25_content w phpmyadminie i wpisy są tylko jeden raz dla artykułu. Gdzie są tworzone w bazie te podwójne zdublowane artykuły o tym samym numerze id i dokładnie tej samej zawartości?

Bazyl
03-03-2017, 22:46
Cześć,

Zmień szablon zaplecza, sprawdź efekt i daj znać

sylwekb
03-03-2017, 23:14
Niestety przełączyłem z Isis na Hathor i Bluestork i jest to samo. Zresztą od frontu także artykuły są zdublowane więc to raczej nie wina szablonu zaplecza. Dziwne, że w phpmyadminie w tabeli j25_content rekordy są pojedynczo. Gdzie to dublowanie po zapisie jest tworzone? Pierwszy raz z czymś takim się spotykam.

Bazyl
03-03-2017, 23:21
Wychodzi, że w widoku listy artykułów masz x2.
Ciekawe...

Front też?????????????
A jak zmienisz szablon frontu?

sylwekb
03-03-2017, 23:35
Zmieniałem szablony frontu i jest tak samo czyli zdublowane tak jak w PA. Skoro są zdublowane to w phmyadminie powinny być także w tabeli j25_content.

Bazyl
03-03-2017, 23:37
No to czary, ewentualnie zmienione podstawowe pliki J!
Bez zajrzenia nie da rady...

sylwekb
03-03-2017, 23:41
Mogę puścić link na priva. Założę konto tymczasowe w PA? Chyba spotkaliśmy się w Łodzi na Joomla Day jakiś czas temu?

Bazyl
03-03-2017, 23:43
W Łodzi jeszcze byłem, więc możliwe ;-)

sylwekb
04-03-2017, 00:14
Podstawowe pliki Joomla napewno niezmienione, skanowałem stronę kilkoma programami antymalware i nic nie ma. Dostawca hostingu także skanował i nic nie znalazł.

- - - Updated - - -

Chyba naprawiłem !!! W phpmyadminie zapomniałem, że są funkcje optymalizacji, naprawiania tabel itp. Ale zaćmienie, ze nie pomyślałem wcześniej.