PDA

Zobacz pełną wersję : Inny niż domyślny układ przełącznika języka i inne flagi



szakalaka
22-03-2017, 12:39
Witam,
chciałabym zmienić wygląd przełącznika języka na stronie (sam w sobie nie wyświetla się tak, jak bym chciała- ikonki wyświetlają się w pionie bez żadnych odstępów, co kiepsko wygląda, a gdy wybiorę "wyświetlaj w poziomie" to oprócz flag pojawiają się znaczniki języka i cały moduł "rozstrzela się" w pionie, nie chce pokazywać się w poziomie jako same flagi). Ewentualnie- ale nie jest to konieczne- chciałabym zmienić też wygląd flag. Pomożecie? :)

Szablon Gavick News2 i Joomla 3.6

Jac
22-03-2017, 13:09
Moduł można dowolnie dostosować poprzez nadpisanie szablonu modułu i nadanie wyglądu za pomocą CSS.

Podaj adres strony. Będzie łatwiej coś podpowiedzieć w odniesieniu do tej konkretnej strony.

szakalaka
22-03-2017, 13:36
Dzięki! Adres strony to: http://capid.pl/. Mam wrażenie, że problem powstaje w tej konkretnej pozycji: banner_top, ponieważ w innych pozycjach wyświetla się prawidłowo (tzn w poziomie). Pierwszy raz robię stronę wielojęzyczną i o ile super, że w ogóle wielojęzyczność już działa, to ten problem pozostaje dla mnie zagadką. :)

headge
22-03-2017, 14:06
W template.css (media/mod_languages/css/template.css) masz:


div.mod-languages ul.lang-inline li {
display: inline;



}

Powinno być:

div.mod-languages ul.lang-inline li {

display: inline-block;



}

szakalaka
22-03-2017, 14:45
Dzięki za odpowiedź, zmieniłam, ale niestety nic to nie dało ;/

headge
22-03-2017, 14:55
Dało - odśwież stronę ctrl+F5 ;)

szakalaka
22-03-2017, 15:08
odświeżałam, magia! Na Chrome, na którym pracuję dalej nic, na Edge jest ok :P może z opóźnieniem działa, w każdym razie: wielbię Cię o wielki Headge! :D no i teraz pytanie natury estetycznej, czy można gdzieś podmienić wygląd flag? :)

Jac
22-03-2017, 15:23
Flagi masz w folderze: /media/mod_languages/images/


Podmień wybrane na własne. To tak najprościej ;-)

szakalaka
22-03-2017, 15:30
Jaka ja sierotka jestem... Dziękuję bardzo, bardzo dziękuję :)