PDA

Zobacz pełną wersję : Respozytorium mediów



Seph1roth
23-03-2007, 15:36
Chciałem stworzyć portal (+forum) na podstawie joomli (najnowszy powerpack), a jako że nigdy wcześniej sie joomlą nie interesowałem to nie wiem co wybrać. Potrzebny mi dodatek\mod\cokolwiek co działa podobnie jak deviantart.com:

-Zalogowaniu użytkownicy mogą zamieszczać grafiki w globalnych kategoriach

-Obsługa galerii

-jest opcja sciagniecia obrazka, którego to miniaturkę obejrzeliśmy (czyli tak jak w deviant art), lub archiwum którego to obrazek jest miniaturką

-mozliwośc dodania innych typów plików np ZIP + miniaturka do nie go (Respozytorium ma zawierać themes i tapetki wiec łażenie i szukanie
odpowiedniej nie wchodzi w gre. Do wszystkiego MUSI być miniaturka.

-co do wyglądu takiej galeri... to mi wisi.. oby była

-uzytkownik uploadując plik który nie jest grafiką (bo do tych miniaturki generowane automatycznie) MUSI podać także link do obrazka który ma być miniaturką. (dla przykładu miniaturka tapetki, którą można pobrać w zipku w którym będzie ona w 6różnych wersjach itp)

-ZADNE pliki graficzne\miniatury itp NIE mogą być uploadowane na serv (z uwagi na to że po 3 dniach zabrakło by miejsca na servie :P). Oczywiste jest że silniczek bedzie musiał miniaturki robić samodzielnie i używać tempa... ale na dłuższą metę nic nie może przestrzeni dyskowej zawalać

-ogólnie .. jak ktoś wie jak wygląda deviantart to będzie wiedział o co mi chodzi. To ma być to samo ale wsie obrazki na imageshack a inne pliki na jakieś hosty typu megaupload

Próbowałem to zrobic za pomocą modułu DocCostam i jeszce jakiejś tam galeri .... ale nie wychodzi. Galeria ma służyć jako centrum DreamScapes\DeskScapes do msVista, tapetek oraz stylów do Beryla (pozdrowienia dla pingwinowców :D)

[jeżeli uważacie że powinno wyjść to jestem otwarty na jakiekolwiek chęci pomocy bo ja o joomli wiem tylko tyle że jest :P] Jeżeli jednak trzeba by było coś instalowac jakieś moduły to jakie??? Jeżeli za pomocą joomli i dostepnych modułów nie da sie takiego czegoś zrobić to czym w takim razie :( Jeżeli to mozliwe to kontakt gg: 8808915