PDA

Zobacz pełną wersję : TinyMCE usuwa kod



marcinstefanski@wp.pl
14-05-2017, 22:20
Witam serdecznie,

tworząc moją stronę w nowszej wersji joomla 3.6 napotkałem pewien problem. Otóż chciałbym umieścić na stronie reklamy ADSENSE, lecz edytor nagminnie usuwa kod reklamy, który próbuję wkleić. Oczywiście w Dodatkach Rozszerzenia/Dodatki/Edytor- TinyMCE usunąłem zabronione elementy pozostawiając jedynie applet. Gdy usuwam wszystko co tam się znajduje, czyli script,applet,iframe po zapisaniu one nadal się pojawiają. Dlatego usuwam tylko script i iframe, lecz nic to nie daje. Gdy wchodzę do Rozszerzenia/Moduły dodaj Własny Kod nadal jest tam edytor, który wciąż usuwa mój kod. W zasadzie nie usuwa, lecz zamienia

Wklejam taki kod
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- Bieganie -->
<ins class="adsbygoogle"
style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-3497051588269191"
data-ad-slot="6203053467"
data-ad-format="auto"></ins>
**********
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>

A otrzymuję poniższy
<p>&nbsp;</p>
<!-- Bieganie -->
<p>&nbsp;</p>

Czy ktoś miał podobny problem i udało się go rozwiązać. Będę wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam

Marcin

zwiastun
14-05-2017, 23:00
Pójdź śladem tego artykułu
http://dostepny.joomla.pl/warsztat/dobre-praktyki/tworzenie-i-utrzymanie-serwisu/130-problemy-z-tinmyce

Albo przełącz się na CodeMirror

marcinstefanski@wp.pl
15-05-2017, 14:51
Dziękuję za odpowiedź. Pierwsza metoda niestety nie sprawdziła się, natomiast pomogło wykorzystanie edytor CodeMirror. Musiałem jednak wyłączyć w dodatkach wszystkie inne edytory

Pozdrawiam

Marcin

tantiemka
30-05-2017, 16:43
Z tego co ja pamiętam, musiałem zainstalować jakąś wtyczkę żeby nie usuwało mi kodu reklam.