PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem do zaplecza, wersje językowe, Joomla 3.7.1



polki029
23-05-2017, 14:27
Witam Serdecznie

Posiadam świeżą stronę postawioną w systemie Joomla 3.7 zaktualizowaną do wersji 3.7.1. W trakcie instalacji ustawiłem od razu wersję językowe PL, DE, GB - tak abym miał wszystko przygotowane.

Przez tydzień nie było żadnych problemów do dzisiaj. Jak co dzień zalogowałem się do zaplecza wpisując w pasku przeglądarki:

nazwa-stron.com/administrator/

Na zapleczu strony spędziłem maksymalnie minutę po czym kliknąłem link do artykułów i zamiast prawidłowej strony pojawił się komunikat "404 - Kategorii nie znaleziono".
Teraz na dodatek kiedy chce się zalogować do zaplecza wpisuję powyższy adres, pojawia się okno logowania, wpisuję poprawny login, poprawne hasło po czym pojawia się komunikat "404 - Kategorii nie znaleziono". Co dziwne w pasku adresowym pojawia się adres z przedrostkiem "pl"

nazwa strony.com/pl/administrator/index.php

Jeszcze wczoraj wszystko było ok, nie instalowałem żadnych dodatków, dodawałem tylko treść.

W konfiguracji ogólnej Proste adresy, Zastosuj przepisywanie URL, Adresy z przyrostkiem, Aliasy w Unicode - mam ustawione na tak.

A i jeszcze jedna informacja, która może być pomocna kiedy wpisuję adres strony zawsze na końcu pojawia się /pl/

adres strony http://skrawtech.com

Bardzo proszę i z góry dziękuję za pomoc.

- - - Updated - - -

Moi drodzy, w czasie kiedy robiłem kawę... problem naprawił się sam, po czym ukazała się aktualizacja do wersji 3.7.2.