PDA

Zobacz pełną wersję : shaper_helix3 - microsoft edge - contact information - problem



Fera
30-05-2017, 12:43
Hej!

Problem jest następujący:
Na Microsoft Edge jak wchodzę w szablon, zakładka BASIC, grupa: Contact Information (Joomla 3.7.2) wyświetla mi się wyłącznie pole enable (no/yes) i bez względu na to, którą odpowiedź mam zaznaczoną pozostałe pola mają display:none.
Czy ktoś ma pomysła gdzie i jak to poprawić???
Zapewne jest to gdzieś w JS-ie ale dlaczego wyłącznie na Edgu nie funkcjonuje prawidłowo?

Pliiisss o pomoc.

GOGOKOM
30-05-2017, 12:58
Na firefox nie mam problemów (też 3.7.2) ale czysty helix3, czy masz doinstalowane inne ulepszenia np. chronoforms - ten na pewno się gryzie przy akordeonie.

Fera
30-05-2017, 16:33
A przecież wyraźnie napisałam Microsoft Edge (wiem, że na FF i Chromie działa poprawnie, na Edgu (i chyba na Internet Explorerze jest tak samo) nie działa poprawnie i to mnie martwi - chcę wiedzieć dlaczego). Nie mam żadnych ulepszeń, które mogłyby mieć na to wpływ.

GOGOKOM
30-05-2017, 18:19
Napisz do PeFika działa w joomshaper może ci pomoże albo zgłoś problem na ich forum jak masz subskrypcję.

Fera
30-05-2017, 21:08
Dzięki, napisane :-)

Gall Anonim
30-05-2017, 21:08
nie działa poprawnie i to mnie martwi - chcę wiedzieć dlaczego
Bo dla chłopczyków z Reymond świat się dzieli na MS i całą resztę więc mają w poważaniu ogólnie przyjęte standardy. I dlatego trzeba dorzucać na ich wynalazki korektę cod'u.

PeFik
31-05-2017, 01:09
Na pewno zostanie to uwzględnione/poprawione w Helix4.
Ale podpytam chłopaków.