PDA

Zobacz pełną wersję : slider Google +



Hircyn
01-06-2017, 10:30
Witam Wszystkich

Mam następujące pytanie. Na kilku stronach na różnych wersjach Joomla zainstalowałem sobie slider Google Plus. Podpiąłem w modułach numer profilu w G+, ustawiłem wszystko, slider jest widoczny na stronie, tylko nie widać w nim postów, które publikuje na koncie G+. Mam tylko nazwę profilu, zdjęcie i opcje obserwuj. Załączam zdjęcie. A chciałabym żeby w tym białym polu pojawiały się wpisy z konta G+. Może ktoś wie, jak to zrobić. Z góry dziękuję za odpowiedź. 9151

Karol99
04-06-2017, 21:57
Nie masz zainstalowanego w przeglądarce jakiegoś dodatku w rodzaju Ghostery? Bo takie właśnie bywają efekty jego działania...

Husar Kwidzyn
06-06-2017, 13:34
Witam

Ja mam pytanie może z innej beczki ale związane z tematem takich własnie wyjeżdżających paseczków, suwaczków itp. a mianowicie chciałbym poznać nazwę albo uzyskać podpowiedź czego użyć albo jak zrobić abym mógł na swojej stronie www umieścić np. link do booking.com ale właśnie w takiej postaci jak G+ albo Facebook.

Nie koniecznie z możliwością wyświetlania zawartości strony do której będę kierował hiperłączem ale właśnie w postaci jakiegoś butona czy wyjeżdżającej zakładki z lewej lub prawej strony strony www po kliknięciu której będę przekierowany pod właściwy link.

Proszę o pomoc

mjmartino
10-06-2017, 23:27
Witam

Ja mam pytanie może z innej beczki ale związane z tematem takich własnie wyjeżdżających paseczków, suwaczków itp. a mianowicie chciałbym poznać nazwę albo uzyskać podpowiedź czego użyć albo jak zrobić abym mógł na swojej stronie www umieścić np. link do booking.com ale właśnie w takiej postaci jak G+ albo Facebook.

Nie koniecznie z możliwością wyświetlania zawartości strony do której będę kierował hiperłączem ale właśnie w postaci jakiegoś butona czy wyjeżdżającej zakładki z lewej lub prawej strony strony www po kliknięciu której będę przekierowany pod właściwy link.

Proszę o pomoc
Sprawdź TO (https://extensions.joomla.org/extension/jj-social-slider/) masz tam pola custom / dorobisz sobie png z obrazkiem i gotowe ;)

Husar Kwidzyn
12-06-2017, 13:46
Oooooooo stary :) Dziękuję Ci bardzo :) REWELACJA - pomogłeś mi strasznie :)))))) Dzięki :)))) Wg. mnie temat do zamknięcia :D