PDA

Zobacz pełną wersję : problem z zapisaniem produktu z cena



dziadi
02-06-2017, 06:35
Moge utworzyc nowy produkt ale nie zapisze go jak z cena , ale jak tylko gasze okienko cena to sie zapisuje .gdy cene mam otwarta to klikam w zapisz lecz nic sie nie dzieje . kombinowalem juz z regulami i z grupami uzytkownikow mial ktos podobny problem ?

GOGOKOM
02-06-2017, 09:04
Jaki i skąd szablon i sklep? Czy stawiasz nowy sklep z quckstartu wraz z szablonem czy sklep już istniał ale teraz się coś posypało po np aktualizacji, czy inne komponenty działają prawidłowo czy nie?
Doinstalowałeś coś co może powodować konflikty javascript?
Gdybyś wysilił się prosząc o pomoc było by łatwiej.
Miałem przypadek na j2store z quickstartem wraz z darmowym szablonem restaurant, polegający na problemie braku możliwości zapisu zdjęć produktów i zmiany ceny, sam sklep i t3 postawione z czystych instalacji nie robiło kłopotu a z darmowego quickstartu tak. Nie rozgryzałem problemu, postawiłem sklep na nowo z czystych instalacji, na szybko wnioskując że jest to zabieg spowodowany wymuszeniem zakupu subskrypcji. Mogę się mylić ale nie czułem potrzeby sprawdzania :)

dziadi
03-06-2017, 11:00
dziekuje za zainteresowanie problem rozwiazal ten temat http://forum.virtuemart.net/index.php?topic=128961.15