PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł na zapleczu widoczny tylko na 1 grupy użytkowników



lukasz-emp
06-06-2017, 11:24
Czy istnieją jakieś opcje przypisania modułu widocznego na zapleczu tylko do jednej grupy użytkowników? Mam kilka poziomów dostępu i chciałbym dodać wiadomośc powitalną, krótki FAQ dla użytkowników. Chciałbym jednak aby treść była inna dla każdej grupy, niektórzy mają większe możliwości edycji. Czy jest taka opcja?

zwiastun
06-06-2017, 12:17
Jak zapewne wiesz, standardowo zaplecze wyświetlane jest w trzech wariantach (dla operatorów, administratorów i superużytkowników). W każdym z tych widoków jest także nieco inny układ modułów (na stronie startowej, czyli na pulpicie). Jeśli masz ustawioną swoją konfigurację grup użytkowników zaplecza to dla każdej z grup (dokładniej - dla każdego poziomu dostępu) możesz także dostosować wygląd pulpitu.

lukasz-emp
06-06-2017, 13:09
Nie wiem. Nie widzę żadnych różnic pomiędzy tymi wariantami (oprócz wyłączone/włączonego) dostępu do określonych komponentów. Nie widzę samych różnic między ilością/rodzajem modułów. Nie bardzo wiem gdzie takowe opcje - przypisania można edytować.

wojsmol
06-06-2017, 13:48
Rozszerzenia > Moduły > przestawisz filtr klienta na zaplecze i się bawisz.

lukasz-emp
06-06-2017, 14:38
To wiem.
Już znalazłem tego czego potrzebuje. Musiałem dodać kilka własnych grup dostępu.

zwiastun
06-06-2017, 16:44
No tak, bez dodania poziomów dostępu nie da się czegoś takiego zrobić. Pisałem wcześniej: (dokładniej - dla każdego poziomu dostępu) .