PDA

Zobacz pełną wersję : Update Joomla do 3.7.2 - problem z komponentem reklam



jan1975
29-06-2017, 19:17
Witam ,
Bardzo proszę o pomoc w kwestii takowej.

Zaktualizowałem Joomla do 3.7.2 , następnie dodałem obsługę PHP 7 w .htacess według info z Joomla po aktualizacji - konsultując z hostingiem.
Efektem tego jest brak wyświetlania reklam ( W komponencie reklam pomimo że daje kod, nawet text lub też grafikę nie wyświetla się reklama ani treść) Wszystkie ustawienia, moim zdaniem są ok. Co ciekawego ! Tytuły wyświetlają mi się normalnie - z tym nie ma problemu. Cała reszta nie.

Reklamy nie wyświetlają sie w modułach "Right" co mnie dziwi, jak i w artykułach.

W artykułach używam dodatku Modules Anywhere - niestety nie działa - pomimo aktualizacji do najnowszej wersji . Ale czemu nie działa w modułach po lewej i po prawej nie mam pojęcia.

Czy macie jakiś pomysł na uruchomienie reklam ? Z góry dziękuje za informację :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, wieczoru czy też nocy

Janek

P.S.

Próbowałem na innym szablonie i jest to samo, tak że problem z szablonem raczej wykluczam .

- - - Updated - - -

Przykładowo http://www.abc-wiedzy.pl/tworzenie-stron/less-sass << po prawej stronie ( Tytuły się pokazują a grafiki , i kody jak i tekst nie )

- - - Updated - - -

P.S. 2 I jeszcze jedno - własny moduł HTML normalnie pojawia się w artykułach - cała sprawa dotyczy reklam

adam.lachut
29-06-2017, 20:12
Janek, wyłącz no Adblocka jako i ja wyłączyłem (i się cudownie pokazały) :)

jan1975
29-06-2017, 20:47
Ja nie mogę :) Dzięki - hah haha haha ale jaja. Ale to jeszcze nic - teściowa zaraz nie powiem co