PDA

Zobacz pełną wersję : iCagenda - problem z instalacją



waresiakmichal
04-07-2017, 17:29
Witam
Chcę zainstalować na swojej stronie moduł iCagenda jednak pojawił si się dziwny problem i nie wiem od czego może on zależeć. Gdy wybieram pakiet instalacyjny i zaczynam go wczytywać pakiet przesyła się do 100% ppo czym wyskakuje mi taki komunikat: Internal Server ErrorThe server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator at admin@localhost to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Cała strona działa normalnie i nie mam pojęcia dlaczego nie da się zainstalować nowych modułów. Jakieś pomysły?:zagubiony:

adam.lachut
04-07-2017, 20:45
More information about this error may be available in the server error log.

Szczegóły błędu 500/Internal Server Error są w logach serwera, do których powinieneś mieć dostęp (w zależności od hostingu/pakietu).
Sprawdź, wklej i zobaczymy. Czasami to jakieś trywialne problemy typu brak katalogu/zła ścieżka, czasami poważniejsze - trudno zgadywać.

A.

terra
05-07-2017, 12:22
jeśli cała strona działa normalnie, a są problemy z dodawaniem modułów to możesz mieć założone uprawnienia na katalogi lub pliki, ograniczające modyfikację, którą chce zrealizować moduł, dodatek (np. plik konfiguracji )