PDA

Zobacz pełną wersję : Nieaktywne pierwsze linki w menu



Ankasl
22-07-2017, 23:40
Cześć, może ktoś już się spotkał z następującym problemem - ja już nie mam pomysłów. Moja mama zajmuje się stroną internetową swojej szkoły zsotyn.pl . Kupiła szablon, modyfikuje, uczy się na własne potrzeby. Z dnia na dzień pojawił się problem na stronie - przestały działać trzy pierwsze linki w menu. Próbowałyśmy zmienić kolejność i po zmianie nadal trzy pierwsze (ale już o innym tytule) są nieaktywne. Linki przestały być aktywne też wewnątrz strony, z pierwszymi jest problem, następne już działają. Ktoś może spotkał się już z czymś takim?

Gall Anonim
23-07-2017, 08:06
Masz namącone w 474 linii szablonu - zresztą szablony diablodesing mają to do siebie że wiecznie sprawiają problemy tym bardziej że ten był generowany arsteerem i korygowany ręcznie. Przeczytaj w sieci do czego służy firebug i skorzystaj z możliwości które ci daje. Usterka wbrew ozorom jest dość często spotykana i polega na tym że jeden element "przykrywa" drugi. Oprócz tego po lewej jest wywołanie obraz którego nie ma fizycznie (logo)

headge
24-07-2017, 12:24
W razie gdyby mama nie dała rady z rady z firebugiem ;) to w pliku templates/dd_webname_11/css/template.css zmieńcie z-index .dd-object1776953828 z 2 na 0 - ok linii 455.