PDA

Zobacz pełną wersję : Brak dodatkowych opcji ustawienia modułów.



ThePravator
26-07-2017, 13:56
Witam Serdecznie.

Nie wiem co się stało ale mam aktualną Joomlę 3.7.4 i gdy otwieram dowolny moduł to poniżej tytułu powinny się wyświetlać następujące opcje w zakładkach:
" Moduł - Przypisz do pozycji menu - Uprawnienia modułu - Opcje podstawowe - Wzbogacone "
Niestety zniknęły te opcje (nie ma całego paska zakładek) a są szalenie istotne dla ustawień modułów. Może w nowej wersji ustawia się te parametry z innego poziomu ?
Proszę o pomoc jeśli ktoś się spotkał z podobnym problemem.

Pozdrawiam Wiesiek

wojsmol
26-07-2017, 18:32
Wykonaj kopię zapasową a następnie nadpisz pliki rdzenia z poziomu komponentu Aktualizacja Joomla!

ThePravator
27-07-2017, 07:04
Niestety, nadpisanie plików rdzenia nie pomogło, czyszczenie pamięci cache i inne sprawy porządkowe też nie dały żadnego rezultatu.
Mam zainstalowany PowerAdmin i gdzieś czytałem na naszym forum że on jest przyczyną takiego stanu rzeczy ale nie potrafię go odinstalować.
Za taki stan rzeczy odpowiada któraś z ostatnich poprawek a nie 3.7.4 tylko wcześniej tego nie zauważyłem.

Bazyl
27-07-2017, 07:11
nie potrafię go odinstalować

Zaplecze / rozszerzenia / instalacje / zarządzanie
Wyłącz z publikacji

ThePravator
27-07-2017, 08:14
Dziękuję Kolegom :)
Problem rozwiązany ! Przyczyną jest JSN PowerAdmin, wyłączenie z publikacji nie poprawia sprawy a jedynie odinstalowywanie wszystkich elementów z nim związanych.
Pozdrawiam Wiesiek