PDA

Zobacz pełną wersję : josdirectory - kilka zagadnień



Wiktor
26-03-2007, 08:32
Mam kilka problemów z josdirectory, zastanawiam się jak je rozwiązać.

1. Przydałby się searchbot do josdirectory tak by można było korzystać z głównej wyszukiwarki do całości serwisu. Przeglądałem treść innych searchbotów w joomli ale zdaje się że napisanie nowego przekracza moje możliwości programistyczne. Czy skrobnął to już ktoś, czy może akurat jest w trakcie pisania np. przez autora? (Nie wspominam że wyszukiwarka w josdirectory szuka tylko w opisach, pomijając tytuły. Dziwne.)

2. Byłoby też dobrze aby była możliwość w josdirectory umieszczenia ikonek "pdf, print, email" w listingach kategorii, podkategorii i w wynikach wyszukiwania. Czy ktoś już to rozwiązał?

3. Mimo że wszystkie stringi są przetłumaczone (z pomocą joomfish i dodatku xml który sobie skrobnąłem (http://www.joomla.pl/forum/showthread.php?t=8196)) z niewyjaśnionych przyczyn nie da się przetłumaczyć tego co się wyświetla w ShowCategoryPathLink (takie pathway) w josdirectory. Szukałem, grzebałem. Nie wiem dlaczego josdirectory nie bierze w tym miejscu przetłumaczonych stringów, tylko oryginalne. Nie wiem też czy to wina josdirectory, joomfisha czy moja w tym xml.

Wiktor
10-04-2007, 16:00
nie mogę sobie poradzić z tym searchbotem, kurna, niby SQL znajduje rekordy jak trzeba ale wypluwa mi tylko puste ramki, typu
<fieldset><div><span class="small"> 1.</span> </div> <div> </div> </fieldset>
<fieldset><div><span class="small"> 2.</span> </div> <div> </div> </fieldset>
<fieldset><div><span class="small"> 3.</span> </div> <div> </div> </fieldset>