PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd linków w mobilnej stronie



gabdziol
29-08-2017, 18:32
Witam,
mam problem ze swoją stroną, dodałem moduł z własnym html, gdzie wpisany tekst działa jako linki. Na głównej stronie na komputerze wszystko działa ok. Niestety na telefonie w wersji mobilnej linki nie działają. Co zauważyłem to również w jak otworzę stronę na telefonie w wersji na komputer to linki działają.

Można to jakoś zmienić, tak żeby linki działały również w wersji mobilnej?

gabdziol
29-08-2017, 21:41
Zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Linki nie działają również na komputerze, kiedy zmniejszę okno przeglądarki.
Adres strony: http://www.blekitni.com

Bazyl
29-08-2017, 21:47
A widzisz, nawet bez linku do strony wiedziałem, że moduł w #sp-bottom5 (logowanie) zasłania wszystko inne, ale nie chciałem się ujawniać...

gabdziol
29-08-2017, 22:12
A widzisz, nawet bez linku do strony wiedziałem, że moduł w #sp-bottom5 (logowanie) zasłania wszystko inne, ale nie chciałem się ujawniać...

Nie bardzo wiem, co masz na myśli mówiąc, że zasłania wszystko inne. Strona wyświetla się ok, ale nawet jeżeli jest z nim coś nie tak to wyłączyłem go i po zmniejszeniu rozmiaru strony dalej linki stają się nieaktywne.

Bazyl
30-08-2017, 00:15
Po co cytat całego posta?!

Widzisz, źle to napisałem. Powinno być: div #sp-bottom5 zasłania wszystko...
Porównaj style dla np. #sp-bottom1 z tymi #sp-bottom5

gabdziol
30-08-2017, 09:22
Miałeś rację. Coś jest nie tak z pozycją "bottom 5" wyłączenie dwóch modułów, które znajdowały się tam (logowanie: informacje kontaktowe) usunęły ten błąd.
Można powyższe moduły zamieścić w jakiś inny sposób?
Ewentualnie edytować pozycję bottom? Ponieważ nie ważne, co tam zamieszczę to wszystko, co jest po lewej stronie (od bottom1 do bottom4) nie działa.

gabdziol
30-08-2017, 13:10
Usunąłem bottom 5. W jego miejsce wstawiłem bottom 2 bo o dziwo ktoś go pominął.
Działa wszystko teraz prawidłowo.
Dzięki za pomoc.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka