PDA

Zobacz pełną wersję : Problem Z joom fish



smoku114
26-03-2007, 09:28
Witam
Mam problem chciałbym zamieścić na stronie tłumaczenie i tu sie pojawia problem :
chce żeby na stronie były widoczne tylko przetłumaczone części( bo jeszcze wszystkiego nie przetłumaczyłem) a nie całość tzn: to co jest przetłumaczone sie pojawia + to co nie przetłumaczone w języku polskim(tak jest aktualnie).Jest możliwość tego ukrycia ?
Jak?
Jestem troche zielony i proszę o bardzo łopatologiczne wytłumaczenie:) . Bardzo proszę o pomoc. i z góry dzięki.

Wiktor
26-03-2007, 09:35
Komponenty -> Joomfish -> Configuration ->
What to show if ...
no translation is available? : Default text
Default text: do przetlumaczenia

smoku114
26-03-2007, 09:45
no fajnie, do tego doszedłem sam, ale nie przetłumaczone linki w menu nadal mi sie pokazują po polsku a chce żeby po wybraniu języka już sie nie wyświetlały :(

Wiktor
26-03-2007, 10:39
Zatem wydaje mi się że jest to niemożliwe, hmm.. po wyłączeniu publikacji przetłumaczonej pozycji w menu, w jej miejsce pojawia się ta pozycja w menu po polsku, chyba że jest jakiś sposób w samym php

germanska
03-11-2007, 20:44
Czy ostatnia wersja joomfish jest jeszcze "niedorobiona"`?
mam wersję Joomla! 1.0.13 JIE-utf8 ale w joomfish nie pokazują się flagi (images) tylko dropdown liste albo row z wyrazami. Czy ktoś wie, jak rozwiązać ten problem?

bosseq
18-02-2008, 00:30
odwieczny problem, czytam na różnych forach co z tym zrobić i nikt jeszcze nie odpowiedział na to pytanie ! ehhh

inkos
18-02-2008, 00:45
odwieczny problem, czytam na różnych forach co z tym zrobić i nikt jeszcze nie odpowiedział na to pytanie ! ehhh
Jaki konkretnie problem jeśli oczywiście można zapytać? ;) To że są odwieczne problemy to normalka ale tych problemów jest wiele a nasza wróżka Xynquntsioa już śpi i nie chcemy jej budzić a jak już wielokrotnie pisałem Szarik zniszczył nam niektóre akta więc nie wiemy za dużo na Twój temat ani też jaki to masz odwieczny problem bo problem z początku wątku został rozwiązany. :)

germanska
18-02-2008, 06:49
Problem polegał na tym, że po zainstalowani joomfish i zaktywowaniu tego komponentu, czyli wybraniu z okna drop "Appereance of language selector" down obcji: "ul-list of images", na stronie pokazywały się tylko nazwy języków, a nie jak to powinno być, flagi, mimo, że odpowiednie images znajdowały się w żądanym folderze.
Zainstalowałam jeszcze raz tę wersję i teraz funkcjonuje, ale mimo, że mam polską wersję, cała stona administracyjna ukazuje się w wersji angielskiej - pomimo, że w ustawieniach language menager opublikowany jest polski język...

inkos
18-02-2008, 12:18
Zainstalowałam jeszcze raz tę wersję i teraz funkcjonuje, ale mimo, że mam polską wersję, cała stona administracyjna ukazuje się w wersji angielskiej - pomimo, że w ustawieniach language menager opublikowany jest polski język...
Proponuję szukać rozwiązania Waszych problemów najpierw na dedykowanym forum oraz oficjalnej stronie tego komponentu czyli joomfish.net. Tutaj jest ogólne forum o Joomla i nie na wszystko możemy dać od razu odpowiedź(nie każdy spotyka się z takim konkretnie problemem). Także najpierw strona komponentu i jego wsparcie a dopiero potem my. ;)

bosseq
23-02-2008, 10:31
jesteś inkos zajebi***, strasznie nam pomogłeś, ewidentnie nie zrozumiałeś mojego postu. Odwieczny problem oznaczało, że wszyscy go maja nikt nie rozwiązał, pisałem, że szukam po różnych forach i nic nie moge znaleźć. Ale Twoja rada ląduje w szufladzie z radami najlepszymi nikomu niepotrzebnymi!
Po co zasyfiać temat tego typu tekstem!? Wiesz co zrobić to powiedz, nie wiesz to poczekaj, aż ktoś się dowie i napisze!
pozdrawiam

inkos
23-02-2008, 13:14
Odwieczny problem oznaczało, że wszyscy go maja nikt nie rozwiązał, pisałem, że szukam po różnych forach i nic nie moge znaleźć. Ale Twoja rada ląduje w szufladzie z radami najlepszymi nikomu niepotrzebnymi!
bosseq nie marnuj miejsca w tym wątku na takie posty. Napisz lepiej posta z zapytaniem na oficjalnym forum tego komponentu (zgodnie z moją wcześniejszą radą - post wyżej) a z pewnością masz większe szanse na rozwiązanie tego problemu. :) Z tego co się zorientowałem jest to problem który został już tam zgłoszony więc teraz należy czekać na odpowiedź autorów.