PDA

Zobacz pełną wersję : Biała strona na stronie logowania



Grazka1217
17-09-2017, 17:18
Witam
Proszę o pomoc w powróceniu strony do normalności.
Sciągnęłam nową wersję joomla i wszytsko poszło....
Kiedy wpisuję stronę logowania , nie pojawia się prośba o login i hasło a pusta biała strona.
Sama strona działa, lecz nie ma wcale szaty graficznej. Nie wiem co z tym zrobić a próbowałam już wielu znalezionych tu porad.
Z góry dziekuje za pochylenie się nad sprawą.

adam.lachut
17-09-2017, 18:57
Nie podałaś absolutnie żadnych konkretnych informacji: adresu strony, wersji J!, sposobu aktualizacji (domyślam się że oprócz "ściągnięcia" próbowałaś uruchomić aktualizację), przebiegu aktualizacji, komunikatów z logu aktualizacji, błędów z logów serwera ("biała strona" to prawdopodobnie błąd 500 który w logach serwera zostawia jakiś ślad) itp.

W tej sytuacji jedyne co można doradzić: przywróć stronę z backupu wykonanego przed aktualizacją.

A.

Gall Anonim
18-09-2017, 17:31
Zacznij od włączania wyświetlania błędów na max'a poprzez edycję ustawień w pliku configuration.php.
Jak dla mnie albo wykrzaczył ci się jakiś dodatek albo problem z wersją php.
Ale bądź tak łaskaw i podaj, hosting, z jakiej wersji do której aktualizowałeś, jaką masz wersję php.

wojsmol
30-09-2017, 09:41
Witam Grazka1217
Jeżeli temat jest aktualny to uruchom https://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=621&t=582860 i wklej wynik w następnym poście lub dołącz w formie załącznika (skrypt generuje pełne dane o stronie wiec usuń go z serwera po wygenerowaniu wyników).