PDA

Zobacz pełną wersję : Jest tytuł, nie ma treści



user44
28-09-2017, 19:27
Witam Joomlowe Mózgi. Od kilku dni zmagam się z problemem, nie dałem rady i proszę Was o pomoc.
Przyszło mi uzupełniać treści na Joomli 1.5.23. Od wielu miesięcy wszystko było ok. Parę dni temu dodając artykuł, jak zawsze do tej pory, bez zmiany struktury, hostingu itp. w zapleczu elegancko jest wszystko co trzeba, a na stronie tylko tytuł. W innych kategoriach również to samo. próbowałem przeedytować stary artykuł treścią nowego i to samo. Modyfikowanie, usuwania i ponowne zamieszczanie - nic nie dało.
Będę wdzięczny za podpowiedzi, co to może być za licho...:placz:

adam.lachut
28-09-2017, 19:54
Możesz podać adres?

user44
28-09-2017, 20:38
Dzięki za zainteresowanie.
Chodzi o stronę przedszkolenr1(dot)leczna(dot)pl
Artykuł ukryłem, bo nie było sensu aby wisiał sam tytuł.
Tu są screeny:

https://photos.app.goo.gl/fA96EyyUuEqef5cT2


https://photos.app.goo.gl/VXlXN64pFmsT9nlv1

adam.lachut
28-09-2017, 20:56
w tej sytuacji :) sprawdziłbym czy to nie jest jakiś prosty problem spowodowany nadpisywaniem starszego artykułu (na zrzutach jest inny alias i ponad 600 wyświetleń? może coś w cache, może jakiś problem z menu itp?

A.

komodore
28-09-2017, 21:20
@user44 brakuje Ci { przed /gallery} na zamknięciu galerii

user44
29-09-2017, 05:49
w tej sytuacji :) sprawdziłbym czy to nie jest jakiś prosty problem spowodowany nadpisywaniem starszego artykułu (na zrzutach jest inny alias i ponad 600 wyświetleń? może coś w cache, może jakiś problem z menu itp?
A.

Na zrzucie tak jest, ponieważ tak, jak pisałem, próbowałem wszelkich sposobów. To jeden z nich. To jest przeedytowany stary artykuł na inny temat, faktycznie z innym aliasem, ale aliasy też zmieniałem... Dodanie na nowo tego samego artykułu też nie rozwiązuje problemu.
To głupie co napiszę, ale dla mnie to wygląda tak, jakby zakończył się "limit" artykułów. Strona ma ładnych parę lat i dość dużo treści.

@komodore Dzięki.

EDIT:
@komodore rozwiązałeś mój problem:up:. Bardzo dziękuję! Okazuje się, że sprawcą niepublikowania treści był brak klamry, którą przeoczyłem:D