PDA

Zobacz pełną wersję : Czy spotkaliście się z takim modułem?



krzemdar
26-03-2007, 18:15
Witam,

jestem od niedawna użytkownikiem Joomla w ver.1.0.11. Moja przygoda dopiero sie zaczyna!
Przeszukujac Internet nie znalazlem modulu, ktory realizowalby moja potrzebe.
Obok (lub pod) zdjecia (np. w galerii) zeby byla mozliwosc dodania opisu i np. ceny, wszystko jakos ladnie sformatowane w CSS (nie zalezy mi na sklepie internetowym). Maja byc ceny pogladowe, ktore czasami moga ulegac zmianie (czyli czasami aktualizacja bazy cenowej). Jak to zrobic w najprostrzy sposob?

dziekuje za odpowiedz
krzemdar

kurtz
26-03-2007, 22:55
[...]

krzemdar
27-03-2007, 00:52
Dziękuję za zainteresowanie wątkiem,
chodziło mi bardziej o długofalowe zarządzanie tymi cenami, gdyż w momencie, kiedy tych zdjęć będzie np. 50-100 i trzeba będzie zmienić ceny 70% z nich, to w samych artykułach będzie za dużo grzebania i straty czasu. Myślę, że JOOMLA a raczej jakiś moduł do niej z pewnością coś takiego realizuje...nie jestem przekonany, czy jest sens angażować VirtueMart do tego, bo nie chcę tych produktów sprzedawać. Dodatkowo, ceny spod zdjęć będą najprawdopodobniej wykorzystywane w innych miejscach, więc chyba muszę mieć swoje źródło w bazie danych, prawda?
Pomóżcie proszę, znacie się na tym o wiele bardziej.

Pozdrawiam
krzemdar

kurtz
27-03-2007, 09:50
[...]

krzemdar
27-03-2007, 14:03
Pewnie tak będzie trzeba zrobić. Dziękuję za odpowiedzi...jeżeli komuś przyjdzie do głowy jakiś pomysł, bardzo proszę o posta.
Jeszcze raz dziękuję.
krzemdar