PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z joomlaboard



reaction
26-03-2007, 22:06
Pomozcie mi prosze, bo ja juz nie daje rady. Jestem nowy w joomli.. i mecze sie od 2 dni z forum joomlaboard. Mam zainstalowane w wersji 1.1.4, wyswietla sie, tzn dziala, ale pod kategoria forum widnieje "_GEN_NOFORUMS".. a po drugie, skonfigurowalem forum, by uzytkownicy mogli pisac bez rejestracji czy logowania, tymczasem nigdzie nie widze przycisku do utworzenia nowego tematu w danym forum.. bardzo prosze o informacje..

kurtz
26-03-2007, 22:23
[...]

reaction
26-03-2007, 22:42
faktycznie, wszystkie fora mailem top lvl, dziekuje
z krzakami zamiast polskich znakow mam problem, przenioslem baze z localhosta gdzie nie bylo tego problemu. Probowalem juz z roznymi kodowaniami i wciaz krzaki. Co dziwne, czysta isntalacja bez importu wspomnianej gotowej bazy tez daje krzaki, czy gdzies jest na sztywno ustawione kodowanie w joomli?

kurtz
26-03-2007, 22:49
[...]

reaction
26-03-2007, 22:55
mysql w wersji 5.xx, sprobuje zaraz na 4. joomla najnowsza w paczce PE, dzieki za wskazowki
edit: dziekuje, bardzo mi pomogles. na mysql 4 nie ma krzakow, wszystko gra.

ksoniek
17-04-2007, 23:30
Witam
Przeszedłem z 1.1.1 do 1.1.4 z systemem security image.
Wszystko OK było do momenty kiedy jeden z użytkowników zauważył, że link do Odpowiedzi (na górze strony) zamiast "odpowiadać do wątku" tworzy nowy wątek. Problem nie występuje kiedy weźmie się kliknie na przycisk odpowiedz przy poście.
W związku z tym mam pytanie: Jak to naprawić, ewentualnie zlikwidować górny przycisk?
pozdrawiam