PDA

Zobacz pełną wersję : Opis kategorii - protostar joomla 3.8.1



elTwardy
22-10-2017, 23:16
Witam
Mam szybkie pytanko: Jak na stronie z szablonem protostar można wyświetlić opis kategorii artykułów??
Opisy do kategorii mam dodane ale nijak nie mogę ich wyświetlić. Jak to zrobić może trzeba jakiegoś konkretnego modułu użyć ?

zwiastun
23-10-2017, 00:57
Włączyć w ustawieniach pozycji menu.

elTwardy
24-10-2017, 16:36
A mogę prosić o pełną ścieżkę co po kolei klikać? bo szukam i szukam ale nie widzę niczego co by mi się kojarzyło z włączaniem widoczności opisu przy kategoriach.

zwiastun
24-10-2017, 21:32
Opis wyświetlany jest w widoku listy kategorii.
Menu / pozycja menu typu Jedna kategoria - lista lub Lista wszystkich kategorii, karta: Opcje listy jednej kategorii

elTwardy
24-10-2017, 22:14
Dziękuję jest i działa - to prawie to co chciałem bo ja nie korzystam na stronie z Menu tylko stworzyłem własny moduł z linkami do swoich kategorii i artykułów jednocześnie ale naprowadziło mnie to jeszcze do Opcji w Kategoriach i tam dopiero jest ustawienie globalne Opis kategorii pokaż a było ukryj.

A jeszcze pytanko czy na tej liście artykułów w kategorii jest taka lista rozwijana, która określa ilość artykułów na stronie domyślnie jest 5 czy da się to jakoś globalnie powiększyć do np. 20 bo tej opcji tez znaleźć nie mogę.

zwiastun
25-10-2017, 10:04
1. Niekorzystanie z menu to krótka droga do problemów z adresami internetowymi, duplikacją treści i słabej pozycji do wyników wyszukiwania.
2. Liczba pozyji na listach określona jest globalnie na pierwszej karcie w Konfiguracja globalna.