PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc jak to ustawic w joomlaforum?



leonidas
26-03-2007, 22:06
Witam serdecznie

Mam problem polegajacy na tym ze forum ktore mam na stronie pokazuje sie tylko w czesci srodkowej strony a nie na calej stronie , wiem ze tutaj chodzi o pozycje modułow i niesttey moja templatka tylko daje mi do dyspozycji, bottom, left,right,top i user 5 niesteyy w pozostalych miejscach jesli chche umiescic jakis modul nie da rady bo templatka ogranicza takowy ruch czy wie ktos moze jak dodaje sie dodatkowe pozycje modulow? i jak zrobic aby moje forum bylo na calej stronie a nie tylko zwezone w czesci srodkowej , probowalem juz wylaczyc inne niepublikujac ich zostawiajac tylko forum ale to nie zdaje egzaminu

Prosze o pomoc , jest to dla mnie istotne, bo dotychczas to moje forum wyglada nieestetycznie i nawet tresc i tematy w nim zawarte sa trudne do odczytania.

z gory dziekuje i pozdrawiam

kurtz
26-03-2007, 22:29
[...]

leonidas
26-03-2007, 23:17
A wiec moge przez to rozumiec ze jesli zmienie komponent forum to wszystko powinno byc juz ok?

zwiastun
26-03-2007, 23:25
Nie.
Komponent wyświetla treśc główną, a nie treść jakiegoklwiek modułu. JB jest akurat forum zajmującym niewielką szerokość.
Jeśli masz menu poziome na górze, wyłącz wszystkie moduły na stronach komponentu forum. (czyli trzeba wejść w ustawienia każdego modułu i zmienić przypisanie do stron). Jeśli menu główne masz po lewej stronie jednak, to wyłącz moduły w prawej kolumnie. Powinno starczyć miejca

Dylek
27-03-2007, 07:42
Pod warunkiem, ze templatka potrafi sie "rozsunac" w momencie nieopublikowania prawych moldulow. :)