PDA

Zobacz pełną wersję : SP Portfolio (Joomla 3.8.1/Hellix 3)-problem z wyświetlaniem artykułów w kategoriach



feronek
25-10-2017, 00:36
Hej
Może ktoś miał już ten problem i wie jak go rozwiązać.
Chcę wykorzystać moduł SP Portfolio, żeby utworzyć kilka różnych portfolii (portfoliów?) na jeden stronie do różnych kategorii.
Utworzyłam kategorie główne (jedna z nich ma podkategorie). Do nich dodałam artykuły.
Utworzyłam moduły (3) z wykorzystaniem SP Portfolio i do każdego z nich podpięłam inną kategorię.
Wstawiłam te moduły na stronie głównej i.. o ile pierwszy moduł pokazuje tylko artykuły z tej kategorii, która została podpięta, to pozostałe dwa pokazują wszystkie artykuły i w momencie kiedy klikam na filtr kategorii w pierwszym module, to filtrowanie odbywa się we wszystkich modułach na raz.

Wydaje mi się, że jest to błąd w module ale nie mam pojęcia jak go naprawić.
Ma ktoś pomysł? Ewentualnie dostęp do forum JoomShaper???

GOGOKOM
25-10-2017, 07:54
Nie.
Tak.
Adres strony.

feronek
25-10-2017, 16:13
adres tymczasowy to: http://futureantiques.fer-art.pl
Chodzi o to, że w modułach Sold i Polish design jest tylko jeden artykuł dodany (w każdym inny) do tych kategorii, a wyświetlają się 4 (czyli wszystkie). A po kliknięciu na filtry w pierwszym module (Portfolio) filtrują się produkty ze wszystkich modułów.

GOGOKOM
26-10-2017, 09:29
Twój opis nie mówi jak masz wszystko ustawione.
W module wybierasz 1 kategorię lub wszystkie z komponentu SP_SP,
w komponencie SP_SP ustawiasz items ("twój artykuł), kategorie i tagi.
Może w module wybrałeś wszystkie kategorie.
Zainstaluj sobie czyste demo helix3 i porównaj gdzie masz inaczej.

feronek
26-10-2017, 17:20
Po pierwsze, bo wydaje mi się, że to ważne - problem dotyczy nie SP Simple Portfolio, ale modułu SP Portfolio - to są dwie różne funkcjonalności.
W module SP Portfolio wybieram kategorie utworzone dla artykułów a nie w komponencie SP Simple Portfolio.

A jeśli chodzi o ustawienia, to mam następujące kategorie:
- Portfolio
-- krzesła
-- stoły
-- sofy
- Sprzedane
- Polscy designerzy

W jednym module (nazwijmy go głównym) mam ustawioną kategorię Portfolio i ona pokazuje wszystkie artykuły z podkategorii - i tutaj działa prawidłowo
W drugim module (Sprzedane) mam ustawioną kategorię Sprzedane (ona nie ma podkategorii)
W trzecim module (Polscy designerzy) mam ustawioną kategorię Polscy designerzy.

Mimo takich ustawień tylko pierwszy moduł (główny) działa prawidłowo i pokazuje artykuły dodane do podkategorii kategorii Portfolio. W pozostałych dwóch modułach wyświetlają się wszystkie artykuły, a nie te dodane do odpowiednich kategorii.

Poza tym, kiedy klikam w pierwszym module w przyciski filtrów - to filtrowane są wyniki nie tylko z pierwszego modułu ale ze wszystkich.

Mam nadzieję, że to jest trochę jaśniejszy opis.