PDA

Zobacz pełną wersję : Ukrycie części komponentu "Wpinacz"



Kusy
03-11-2017, 00:04
Dobry wieczór.

Mam mały (w sumie dla mnie spory) problem.
Utworzyłem w menu zakładkę "Wpinacz" do której podłączyłem potrzebną mi stronę. Wszystko wyświetla się jak należy jednak chciałbym ukryć menu "wpiętej" strony (znajduje się na górze wklejonej witryny).
Dodam tylko, że mam na to całkowitą zgodę właściciela wklejanej strony ponieważ strona wyświetla katalog półproduktów na których bazuje moja firma.
Chcę, żeby klient mógł obejrzeć wybrane półprodukty (katalog ze strony producenta - przeniesienie tego na moją stronę wiąże się z masą pracy) a później wybrać na jakich systemach bazować ma moja firma, jednak "Kontakt" na "Wpinaczu" jest dość mylący.

Jest to pewnie błahostka i wystarczy dodać krótki kod do szablonu stylów (margin-top:-50px;?) jednak nie wiem jak ugryźć "ten wrapper".

Pozdrawiam
Kusy

zwiastun
03-11-2017, 01:33
Żadna błahostka. Wpinasz całą stroę i masz całą stronę. Wprawdzie nie dlatego tak to nazwaliśmy po polsku, ale to jest wpinacz, a nie wybieracz :)

Bazyl
03-11-2017, 10:29
Cześć @Kusy,

spróbuj z ujemnym marginesem dla pojemnika z wpinaczem

Kusy
03-11-2017, 15:52
Nie wiem czy dobrze kombinuję ale widzę, że cały "Wpinacz" znajduje się w divie: <div class="contentpane"> dodałem więc w pliku css szablonu taki prosty kod:

div.wpinacz {
margin-top:-80px;
}
Następnie w pozycji menu wpinacza dodałem tą klasę, jednak nic się nie dzieje.
Wpinacz, nie wybieracz ;)

Bazyl
03-11-2017, 16:32
Raczej nie wiesz, co robisz...
Link do strony?

Kusy
03-11-2017, 19:44
Właśnie nie wiem :(, próbowałem kilku rozwiązań ale... Nie wiem ;-). Strona chwilowo działa na serwerze lokalnym. Jak ją przerzucę to podeślę link.