PDA

Zobacz pełną wersję : Własny component logowania



eroloo
09-11-2017, 17:47
Witam, tworzę swój component. Chciałbym aby użytkownik który zainstaluje component, miał nowy przycisk w ekranie logowania administratora. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc, podesłać odpowiednie linki? Każda pomoc mile widziana

zwiastun
09-11-2017, 17:58
A co ten przycisk na ekranie logowania miałby robić, do czego służyć?

eroloo
09-11-2017, 18:52
Kierowałby mnie do konkretnej funkcji w komponencie, to tak jakby logowanie do strony przez api innej strony, to już sam napiszę, tylko nie wiem jak dodać ten przycisk

zwiastun
10-11-2017, 00:38
Wynika z tego, że raczej niewiele wiesz o systemie Joomla. Pomysł przycisku na ekranie logowania, który będzie prowadził wybranych w jakieś konkretne miejsce jest po prostu chybiony. Logowanie służy do logowania i ewentualnie wyboru opcji ogólnych (np. języka), a nie realizacji dodatkowych zadań, typu trafianie w odpowiednie miejsce.
Skoro to ma być komponent dla wybranych i mają oni trafiać po zalogowaniu do tego komponentu, to wystarczy najprawdopodobniej ustanowić odpowiednią grupę użytkowników i odpowiedni poziom dostępu i przypisywac tych użytkowników do tej grupy. A grupie dać dostęp tylko do komponentu.