PDA

Zobacz pełną wersję : Strona użytkowniak



ttoommeekk
10-11-2017, 09:15
Witam,

W ramach wstępu chciałem zaznaczyć że nie mam pojęcia o Joomla, ale chciałem rozpoznać jej możliwości.
Moje pytanie jest następujące, czy jest możliwość stworzenia w oparciu o Joomla takiej strony gdzie Użytkownicy po zalogowaniu przechodzili by do podstrony z informacjami dla niego (każdy Użytkownik ma przydzieloną stronę z innymi danymi pobranymi z bazy danych) a nie ma dostępu do edycji żadnej z podstron.
Wersja Joomla to: Joomla! 3.8.2

zwiastun
10-11-2017, 10:46
Możliwe. Oczywiście, wymaga poznania Joomla na tyle, by nie stwierdzać "że nie mam pojęcia" :). Inna sprawa, czy to ma sens. Bo dla ilu zarejestrowanych można przygotowywać dedykowaną treść?

ttoommeekk
10-11-2017, 11:29
Może wyjaśnię o co mi chodzi, a mianowicie chciałem stworzyć taką stronkę przez którą lokatorzy mogli by się logować i mieć dostęp do aktualnych zaległości za media i czynsz oczywiście do swoich zaległości a nie całego bloku, a Joomle chciałem wykorzystać jako chyba w miarę bezpieczny system logowania czego nie można powiedzieć o skryptach php które można ściągnąć z sieci za darmo.

zwiastun
11-11-2017, 01:53
Tego typu usługi wymagają specjalnych aplikacji. W przypadku Joomla musiałbyś poszukać odpowiedniego rozszerzenia albo zlecic jego napisanie. Czy to odpowiednia droga? Rozpocząłbym od rozejrzenia się po rynku takich aplikacji. Bo trochę ich jest.