PDA

Zobacz pełną wersję : Nie otwiera się okno wyboru zdjęcia wprowadzającego po aktualizacji do joomla 3.8.2



janken78kura
14-11-2017, 13:06
Witam.
Mam problem po aktualizacji do joomla 3.8.2. Nie mogę dodać otworzyć okna wyboru zdjęcia wprowadzającego i zdjęcia artykułu.

Zdjęcie obrazujące mój problem:
9231

siristru
15-11-2017, 19:02
A jakiego edytora WYSIWYG używasz? Być moze twój obecny edytor ma kłopot z nową Joomlą. Spróbuj zainstalować i użyć JCE.

janken78kura
16-11-2017, 15:06
Dzięki za odpowiedź. Niestety nic z tego. Zmieniłem edytor na JCE ale nic to nie dało.

To nie jest pierwsza zakładka dotycząca "treści" - gdzie jest edytor WYSIWYG. Tylko kolejna "Obrazki i łącza".

Dalej nie mogę zmienić Ilustracji wprowadzenia, ani ilustracji pełnego tekstu. - tak jakby joomla nia mogła załadować tego okna.

Na innej stronie gdzie mam wersje tego samego edytora - tylko joomla jest przed aktualizacją (3.6.5) działa jak należy.

Proszę bardzo o pomoc.

siristru
16-11-2017, 15:36
Edytor JCE ładuje nie tylko panel narzędzi do edytora ale też menadżera plików, który może zastąpić ten domyślny.
A kiedy klikasz na przycisk wywołania okna z plikami co ci pokazuje w konsoli (CTRL+SHIFT+C lub Firebug)? Zakładka Console.