PDA

Zobacz pełną wersję : Płatny dostęp do treści systemu Joomla



sylwekb
30-11-2017, 09:31
Witam

Czy ktoś używa płatnego komponentu do udostępnienia i obsługi płatnych treści w Joomla?
Znalazłem dodatek Membership Pro https://www.joomdonation.com/joomla-extensions/membership-pro-joomla-membership-subscription.html
Czy ktoś z szanownych forumowiczów go używa, czy jest spolszczenie tego dodatku? Czy może ktoś polecić coś lepszego?

siristru
01-12-2017, 08:58
Jest kilka tego typu komponentów: PayPlans, Membership Pro lub RS!Membership.
Jeśli idzie o spolszczenie to PayPlans ma polski pakiet. Poza tym zawsze możesz zrobić je sam :)
PayPlans jest dość popularny i wygląda dobrze. RS!Membership nie znam ale zrobiony przez RSJoomla więc może być całkiem fajny.

sylwekb
01-12-2017, 09:25
Właśnie zastanawiam się, który komponent byłby najlepszy. W sumie potrzebuję aby część artykułów była darmowa czyli dostęp publiczny dla wszystkich, część np początek artykułu darmowy czytaj więcej i tu pojawiałaby się ikona z linkiem do płatności jeśli ktoś chce przeczytać więcej. Oczywiście także dostęp abonamentowy np wykupienie na miesiąc, kwartał, pół roku, rok i żeby można jakoś to elastycznie definiować. Istotne byłyby płatności PAYPAL, płatność kartami, PAYU, TPAY, czy któryś posiada polskie płatności SMS Premium? Mam informację, że np DOTPAY rezygnuje od 1 stycznia 2018r. z płatności SMS Premium. Nie wiem czy któryś obsługuje Przelewy 24 SMS Premium ale z tego co czytam w specyfikacjach to chyba żaden dodatek nie wspiera płatności za pomocą SMS Premium?

siristru
01-12-2017, 10:05
Wystarczy, ze będziesz żonglował uprawnieniami dostępu do artykułu public vs registered. Dla zarejestrowanych płatne członkostwo z okresem subskrypcji i po sprawie.

Tak, szczegółowo ci nie odpowiem. Masz nazwy komponentów - masz pytania szczegółowe - pisz do deweloperów :)

sylwekb
01-12-2017, 10:22
Już właśnie napisałem do wszystkich. Oczywiście musiałem wszystko przemyśleć i napisać to do nich w języku angielskim.