PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd 404 | Joomla 3.7.5 Po założeniu menu, artykułu > proszę o pomoc



PaulD
13-12-2017, 13:34
Drodzy,

proszę o pomoc. Korzystam z home.pl i z generatora zainstalowałem dostępną Joomlę 3.7.5.
Po stworzeniu kilku przykładowych artykułów, pozycji menu i sprawdzeniu (kliknięcie na podglądzie) czy działają = wyświetlają się artykuły - pojawia się ten "okropny":( komunikat 404, że strona się nie przeładowała, że ..., że itp...

Nie znam się na szczegółach, korzystam z podstawowych stron, podstron. Nie korzystam z żadnych skomplikowanych szablonów.

Dodam, że w panelu pojawia się taki komunikat - czy to ma wpływ:
BłądWyryto, że Twój serwer używa PHP w wersji 5.4.45, która jest przestarzałą i nie jest już wspierana. Projekt Joomla sugeruje aktualizację PHP do wersji 5.6 lub wyższej, które będą otrzymywać poprawki bezpieczeństwa co najmniej do 31-12-18. Skontaktuj się ze swoją firmą hostingową aby dowiedzieć się, jak ustawić dla strony wersję PHP 5.6 lub wyższą. Jeżeli Twój hosting używa aktualnie wersji 5.6 zadeklaruj używanie wersji 5.6 w katalogu głównym strony - zazwyczaj można to zrobić samemu w panelu obsługi hostingu. Jeśli nie masz pewności jak to zrobić zapytaj dostawcę usługi hostingu.



Dziękuję za pomoc! A może dawno nie działałem i źle te menu i artykuły tworzę, będę wdzięczny za odpowiedzi

Gall Anonim
13-12-2017, 21:03
Zrób na początek dokładnie to samo co w tym wątku: http://forum.joomla.pl/showthread.php?85169-3-8-2-Helix3-Problem-z-menu

PaulD
27-12-2017, 15:16
@GallAnonim

Do Gall Anonim - bardzo Tobie dziękuję! Tak zrobiłem i zadziałało! Pozdrawiam serdecznie, Paweł