PDA

Zobacz pełną wersję : ARTIO JoomSEF - błąd !



michal33
27-03-2007, 23:58
Zainstalowałem ARTIO JoomSEF, generuje fajne URL, ale w nich otwiera otwiera się strona z błędem. Skorzystałem ze wskazówek na stronie www produktu

"You have probably forgotten to create and edit your .htaccess file. If .htaccess file does not exists, you may create it by renaming the htaccess.txt file included in Joomla! root directory. Then make sure that the RewriteCond and RewriteRule directives are uncommented in the section for 3rd party SEF modules (almost end of the .htaccess file). Finally set the RewriteBase to match the root URL of your Joomla! installation at the server (this means the path to root with out the server name - e.g. if your Joomla! is installed as http://www.domain.org/somedir/myjoomlaroot, that the right setting would be RewriteBase /somedir/myjoomlaroot). Please see component documentation for more details. "

... ale nie zmieniło to nic. NA forum też brak konkretnego rozwiązania... Pomożecie ?:) pozdrawiam !

michal33
01-04-2007, 21:46
Witam, ponownie zwracam sięz tym samym pytaniem :)
Tu dla przykłądu podaję stronę www z zastosowanem tych zmian ( z powodzeniem)
http://design-joomla.pl/oferty/joomla/konwersja-do-joomla-cms-2.html
jak to zrobic ?:)
pozdrawiam !!

tom
24-04-2007, 21:48
przylaczam sie do pytania, czy ktos mi moze wytlumaczyc jak i gdzie mozna zmienic nazwe komponentu np. remository na download?

bigus
25-04-2007, 18:45
Nie wiem jak to rozwiązać ale zmięcie Artio na OpenSef Rc5, mam o wile mniej zapytań do baz danych i nie obciążą aż tak serwera.
Zainstalujcie i przeczytajcie też mój post o optymalizacji OpenSef.
W OpenSef link musi być chociaż raz odwiedziony żeby wygenerował się przyjazny.

Bielack
12-11-2007, 15:14
jak i gdzie mozna zmienic nazwe komponentu np. remository na download?
Components/Artio JomSEF/Konfiguracja/ i na samym dole masz "Konfiguracja Komponentów". Tam, przy komponencie np: "com_joomlaboard" wpisujesz "forum". I tyle

PS.
Dopiero teraz zobaczyłem datę poprzednich postów. Sorki za odgrzewanie kotleta.