PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja jommli 1012 na i365.pl



stan
28-03-2007, 09:50
Założyłem konto na i365.pl i chcę zainstalować joomlę 1012 na tym serwerze.
W cpanelu założyłem bazę na mysql-u i użytkownika na tej bazie. Podczas instalacji gdy mam podać login i hasło użytkownika - wpisuje poprawne dane użytkownika założonego na mysql pokazuje komunikat błędny login lub hasło.
Wpisuję login z przedrostkami /one same są dodawane podczas zakładania użytkownika na mysql-u/ jak i bez przedrostków ale efekt jest ten sam błędny login. Rozmawiałem z obsługą na serwerze i mówili że z użytkownikami powinno być wszystko ok.
Jak instalowałem joomlę na innych serwerach to nie miałem takiego problemu.
Może ma ktoś jakieś sugestie a może ja o czymś zapomniałem?

stone
28-03-2007, 23:41
Sprawdź dokładnie czy użytkownik którego założyłeś ma prawa do tej bazy danych ustawione na ALL

szuman
30-03-2007, 09:50
bez przedrostków nie wpisuj, tylko z przedrostkami. Wiesz co? Najlepiej zainstaluj Joomla na jakiejś subdomenie za pomocą Fantastico, wtedy baza i user tworzy się z automatu i powinno wsio działać. Jak to zadziała, to będziemy dalej szukać rozwiązania, a jak Joomla instalowana z automatu nie zaskoczy, to do i365.pl pretensje. I uprzedzając kolejne twoje problemy: nie zdziw się, jeśli RSS nie będzie ci działać, bo (o ile mnie pamięc nie myli) globalnie mają (a przynajmniej mieli) zablokowaną funkcję fopen().