PDA

Zobacz pełną wersję : Menu Artykuł wyróżnione przegląd, a artykuł wyróżniony w podkategorii



q3d
25-01-2018, 07:48
Mam utworzoną pozycję menu: Artykuł - wyróżnione przegląd. Chciałbym w niej prezentować artykuły wyróżnione, które znajdują się w podkategorii tej kategorii głównej.

Struktura kategorii:
Kategoria główna
-- podkategoria 1
-- podkategoria 2
-- podkategoria 3

Struktura menu
Menu kategoria główna (Artykuł - wyróżnione przegląd)
-- menu podkategoria 1 (Jedna kategoria artykułów - przegląd)
-- menu podkategoria 2 (Jedna kategoria artykułów - przegląd)
-- menu podkategoria 3 (Jedna kategoria artykułów - przegląd)

Czy można to uzyskać wskazując w Opcjach układu jedynie kategorię główną? Chodzi mi o to, że mogą zostać stworzone w przyszłości kolejne podkategorie i zamieszczone w nich nowe artykuły wyróżnione, nie będą prezentowane, o ile te nowe podkategorie nie zostaną dodane jako kolejne podkategorie w Opcjach układu.

W szczególności to dotyczy strony głównej, na której chciałbym prezentować wyróżnione artykuły z wybranych kategorii głównych (w przyszłości mogą zostać dodane nowe podkategorie).

zwiastun
25-01-2018, 10:51
W ustawieniach opcji artykułów na karcie Przegląd / Wyróżnione decydujesz, czy mają być wyświetlane artykuły wyróżnione z kategorii i podkategorii. Ustalach tu także głębokość. Możesz więc ustalić nawet i to, że tylko z dwóch albo trzech poziomów w głąb będą wybierane artykuły wyróżnione.

q3d
29-01-2018, 17:27
Konfiguracja globalna -> Artykuły -> Przegląd wyróżnienie -> Włącznie z podkategoriami = Wszystkie

Tak to skonfigurowałem. Niestety nadal w kategorii nie mam artykułów które są wyróżnione i znajdują się w podkategorii.

Pojawiają się w momencie gdy w konfiguracji menu w Opcje układu wybiorę wszystkie podkategorie.

Coś więc mam skopane.

Coś więc mam so

mpolak123
30-01-2018, 13:52
Witam.
Mam podobny problem.
Mam joomle 3.3 i chciałbym wyświetlić wszystkie artykuły z jednej kategorii. I wszystko było by oki gdyby nie to że w tej kategorii mam podkategorie w których są artykuły i niestety już ich mi nie wyświetla.
Czyli:
Kategoria1
-podkategoria1a (5artykułów)
-podkategoria1b (5artykułów)
Po wybraniu aby wyświetlał wszystkie artykuły z kategorii1 to pokazuje tylko coś w rodzaju menu z podkategoriami 1a i 1b a ja chciałbym aby wyświetliły się tylko te 10 artykułów.

Pozdrawiam
MPolak

zwiastun
31-01-2018, 01:38
Panowiee, sprawdzałem. Opisana przeze mnie konfiguracja wcześniej powoduje, że artykuły są wyświetlane. Proszę dokładnie poanalizować ustawinia albo przekazać na PW dostępy do zaplecza serwisu i w wolnej chwili sprawdzę, skąd macie problem.

hecob
23-03-2018, 00:22
Witam, aby nie zaśmiecać forum napisze tutaj, temat jest zbliżony.

mam listę pozycji menu każda pozycja (M) to przegląd artykułów ( poz ) w jednej kategorii

M1 - M2 - M3 - M4 -
-poz 1 -poz 2 -poz 3 -poz 4
-poz 1 -poz 2 -poz 3 -poz 4

W niektórych pozycjach przeglądu artykułów w menu mam dodatkowo podkategorie przeglądu artykułów

M1 - M2 - M3 - M4 -
-poz 1 -poz 2 -poz 3 -poz 4
-poz 1 -poz 2 -poz 3 -poz 4
-pod 1 -poz 2 -pod 2 -poz 4
-pod 1a -pod 1b

zawierające kolejne artykuły

Po kliknięciu w np M1 wyświetla mi ładnie wszystkie artykuły z kategorii i podkategorii

Gdy wybiorę bezpośrednio z menu link do przeglądu gdzie mają być kategorie ( M1 - > pod 1 ) nie wyświetla mi artykułów lub przy włączonej opcji komunikatu "W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły."

W opcjach mam zaznaczone, iż mają wyświetlać się wszystkie podkategorie ze wszystkimi artykułami, w jednej kolumnie

Artykuły utworzone dodane do kategorii i wyświetlają się poprawnie w M1

Jakieś pomysły ?