PDA

Zobacz pełną wersję : Brak artukułu w jego podkategorii. Wyświetla się w kategorii głównej.



q3d
25-01-2018, 08:01
Nie wiem z czego to wynika ale mam następujący problem. Dodaje nowy artykuł do podkategorii. Konfiguruję wyróżniony. Artykuł jest widoczny np. na stronie kategorii (Typ pozycji menu: Artykuł - wyróżnione przegląd), nie jest jednak widoczny w podkategorii (Typ pozycji menu: Jedna kategoria artykułów - przegląd). Co gorsze czasami dotyczy to jednego artykułu (tylko ten jeden nie jest wyświetlany w podkategorii, a inne już tak), a czasami wszystkich, które próbuje dodać. W pierwszym przypadku "pomogło" gdy skopiowałem artykuł który się wyświetla, a następnie go zedytowałem (wówczas się wyświetla poprawnie w podkategorii).


Struktura kategorii artykułów:
Kategoria główna
-- podkategoria 1
-- podkategoria 2
-- podkategoria 3

Struktura menu
Menu kategoria główna (Artykuł - wyróżnione przegląd)
-- menu podkategoria 1 (Jedna kategoria artykułów - przegląd)
-- menu podkategoria 2 (Jedna kategoria artykułów - przegląd)
-- menu podkategoria 3 (Jedna kategoria artykułów - przegląd)

Wybór kategorii dla poszczególnych pozycji menu sprawdzałem. Na stronach na których powinny, a nie ma artykułów nie wyświetla się też żaden komunikat o braku artykułów itp. dlatego to chyba nie jest ten sam problem co w podobnym wątku poniżej. Na podstawie tam zawartych informacji przebudowałem menu i kategorie ale brak efektów.

siristru
25-01-2018, 11:00
Wątek zdublowany?

http://forum.joomla.pl/showthread.php?85292-Menu-Artyku%C5%82-wyr%C3%B3%C5%BCnione-przegl%C4%85d-a-artyku%C5%82-wyr%C3%B3%C5%BCniony-w-podkategorii&p=376882#post376882

q3d
25-01-2018, 11:16
To zupełnie inna sprawa nie związana z artykułami wyróżnionymi tylko z brakiem wyświetlania artykułów w ich kategoriach.

siristru
25-01-2018, 12:38
Wybacz, zmyliła mnie powielona cześć struktury.
Dobrze, skoro piszesz, ze pomaga edytowanie artykułu bo wtedy się pojawia, spróbuj przebudować kategorie (zaznacz wszystkie i kliknij przycisk "Przebuduj").