PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek do obsługi eventów.



rkonik
21-03-2018, 14:03
Witam.

Szukam dodatku do Eventów. Nie miałem do czynienia z tego typu dodatkami a potrzebuję jakiś zaimplementować. Czy będzie on bezpłatny czy płatny jest to bez znaczenia.
Dodatek ma spełniać proste zadania:
- wyświetlania listy eventów
- wyświetlanie szczegółów eventu
- możliwość zapisania się na event jednak nie musi być konieczność rejestracji coś ala sklep wystarczy jako zgłoszenie
- nie jest wymagane jakaś forma płatności.
- Od zaplecza powinien mieć możliwość zarządzania ilością uczestników i mieć możliwość wcześniejszego wyłączenia zapisów na event

Jak widać ma być to bardzo prosty dodatek. Najważniejsze na czym mi bardzo zależy to stabilność i dobre wsparcie.

Z góry dziękuję za podpowiedź.

zwiastun
21-03-2018, 14:37
Nie gniewaj się, ale jesteś doświadczonym użytkownikiem. Co z tego, że wypiszę Ci tutaj jedną albo pięć propozycji? Mogę to, oczywiście zrobić. Tylko że równie dobrze możesz sam przejśc na stronę https://extensions.joomla.org/, wybrać kategorię Calendar & Events i przejrzęć najpopularniejsze rozszerzenia. Zwykle mają swoje strony demo. Znajdziesz, co Ci naprawdę odpowiada, a nie co mnie albo Kaziowi będzie się wydawało, że Tobie się nada.

rkonik
21-03-2018, 15:06
Nie gniewam się.
Chodzi o to że pierwszy raz mam zrobić coś tego typu i nie mam doświadczenia akurat z dodatkiem o takim przeznaczeniu.
Liczę na to że ktoś już używa któregoś z nich i wyrazi jakąś opinię. Zależy mi na dodatku, który posiada bardzo dobre wsparcie i cieszy się wieloletnim zadowoleniem użytkowników. Dlatego też zaznaczyłem że taki dodatek nie musi być bezpłatny.
Jestem na etapie testowania rozwiązań z https://extensions.joomla.org/ Mimo wszystko naprawdę będę wdzięczny za podpowiedź.

zwiastun
21-03-2018, 15:35
Naaprawdę trudno jest podpowiedzieć, bo to zależy od wymagań projektu, od różnych szczegółów. Masz do dyspozycji stary i jary JEvents, nowszy i bardzo dobry ICagenda, do rejestracji na wydarzenia jest bardzo dobry Ohanah, Event Booking, DP Calendar, drogi, ale niezły VIK Event

rkonik
21-03-2018, 17:21
@zwiastun dzięki wielkie.
Moją uwagę przykuły Event Booking i VIK Event. Zastanawiam się czy jest sens dopłacać do VIK Event dla moich bardzo prostych wymagań. Z drugiej strony Event Booking widzę że ma tyle możliwości że aż za dużo jak dla mnie.
Dzięki wielkie za podpowiedź. Któryś z powyższych wezmę, tylko już dokładniejsza analiza za i przeciw. Ważne że oba posiadają dokumentację co ułatwi sprawę.

damianprz
06-10-2018, 16:19
Czy DJ-Events może pokazywać wydarzenia, które odbyły się i w jakiś sposób oddzielić je od przyszłych wydarzeń?

rkonik
07-10-2018, 15:12
Ja wybrałem dodatek Event Booking i jestem zadowolony. Bardzo ładnie pokazuje przyszłe wydarzenia, nie miałem potrzeby pokazywania wydarzeń które minęły dlatego też nie znam odpowiedzi na twoje pytanie ale w stosunku do do Event Booking. Tym bardziej nie znam dodatku DJ-Events może ktoś z forumowiczów używa tego dodatku i Ci pomoże w tym wątku.

damianprz
25-10-2018, 17:03
Czy DJ-Events może pokazywać wydarzenia, które odbyły się i w jakiś sposób oddzielić je od przyszłych wydarzeń?

Ktoś? Coś?

siristru
25-10-2018, 22:34
Nie wiem jak DJ-Evens ale RS!Events moze automatycznie archiwizować przeszłe wydarzenia. W ten sposób oddziela ich od trwających i przyszłych. Tworzy się archiwum wydarzeń.

damianprz
08-10-2019, 13:36
Witam
Czy komponent DJ Events ma opcję pokazywania nazwy wydarzenia w tytule strony?
Obecnie przechodząc do jakieś wydarzenia na pasku tytułu widać tylko nazwę strony

siristru
08-10-2019, 14:06
Ma: https://demo.dj-extensions.com/dj-events/details/2019-11-21/1-ttg-paris-jazz-festival

damianprz
08-10-2019, 14:38
Szukam w opcjach globalnych komponentu DJ Events
Szukam też w opcjach modułu, który stworzyłem.
Nie widzę opcji, która by włączyła pokazywanie nazwy wydarzenia w tytule strony.

siristru
08-10-2019, 14:54
W demku nazwa jest widoczna. Napisz do wsparcia technicznego. To polska firma ;)