PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł BT Googlemaps - nie działa na konkretnym hostingu



dmisiek
23-03-2018, 20:00
Witam wszystkich Forumowiczów. Chciałem dodać do strony moduł BT Googlemaps. Stronę utworzyłem na Xampie. Wszystko działało poprawnie. Następnie stronę przeniosłem na hosting CBA.PL, który wykorzystuje do testowania stron. W tym przypadku wszystko działało poprawnie. Za pomocą Akeba przeniosłem stronę na docelowy hosting az.pl. I tu pojawił się problem. Mapa nie jest widoczna choć wyświetlany jest tytuł modułu na stronie. Zaplecze też wydaje się działać poprawnie. Proszę o pomoc.

siristru
24-03-2018, 13:11
A klucz Google Maps dodałeś do konfiguracji?
Upewnij się, że dodatek jest poprawnie skonfigurowany.

headge
24-03-2018, 13:12
Sprawdź czy klucz jest poprawny - w opcji modułu "Enable Map API Library". Jeśli jest OK to pewnie problemem jest konflikt js.

dmisiek
24-03-2018, 18:10
Opcja "Enable Map API Library" w module jest wyłączona. Wydane mi się że z java nie ma konfliktu ponieważ ta sama kopia strony odtworzona za pomocą Akeeba na CBA działa, a na AZ.pl nie działa. Skoro moduł jest przestarzały to co moglibyście polecić w zamian?

headge
24-03-2018, 18:13
W takim razie włącz tę opcję, wygeneruj klucz i go tam wklej, będzie działać.

dmisiek
24-03-2018, 18:43
Dzięki "headge (http://forum.joomla.pl/member.php?26494-headge)". Zrobiłem tak jak napisałeś i wszystko gra. Bardzo dziękuję za pomoc.