PDA

Zobacz pełną wersję : grafika na pierwszej stronie



czyzewski
24-03-2018, 11:14
Witam,
Mam problem z modułem wyświetlającym zdjęcia na pierwszej stronie, chcę żeby te zdjęcia wyświetlały się tylko w jednym miejscu, a jak się wejdzie głębiej to tam też są.
Ustawiałem nową kategorię, rzeczywiście to pomaga, ale wtedy nie wyświetla mi się na pierwszej stronie, a jak dodam ten moduł w artykule to wyświetla się komunikat, że nie może załadować zdjęcia.
Macie jakieś pomysły?
Moja strona znajduje się pod adresem: zakazny.pl
Dziękuje za zainteresowanie.

moje
24-03-2018, 11:55
Jeśli Twoją stroną główną jest pojedynczy artykuł, to wystarczy przypisać moduł do jedne pozycji menu.

Jeśli nie to możesz w kodzie szablonu dodać warunek, który sprawdza czy aktualnie jest się na stronie głównej czy na innej i jeśli jest się na głównej, to wyświetla pozycje menu. Działa to zawsze, nawet jeśli Twoją stroną główną są artykuły z kategorii czy lista kategorii.

siristru
24-03-2018, 13:13
Już kilka razy wspominałem dodatek Advanced Module Manager : https://www.regularlabs.com/extensions/advancedmodulemanager
Posiada genialne funkcje m.in. pozwala ustawić moduł by pojawiał się TYLKO na stronie głównej (prawdziwej stronie głównej nie określonym menu item ID) lub wszędzie OPRÓCZ strony głównej.
Sprawdź to :)