PDA

Zobacz pełną wersję : Pathway - dlaczego tabela kategorii zamiast blog



pz103
28-03-2007, 20:20
Witam,

Mam problem z Pathway na stronie www.szwendaczek.pl (http://www.szwendaczek.pl)
Gdy klikne menu sekcji "Rowery" a potem w submenu np. "organizatorzy" to wyswietla mi zawartosc kategorii jako blog i tak ma byc. Gdy dalej wybiore ktorys z artykulow to pathway pokazuje prawidlowo ze znajduje sie np. w Strona glowna - Rowery - Organizatorzy i nawigatorzy - Marcin...

Problem pojawia sie gdy w tym momencie klikne w ramach pathway "organizatorzy i nawigatorzy", bo wyswietla wprawdzie wlasciwa zawartosc, ale w formie tabeli z artykulami, a nie w formie blogu... Sposob wyswietlania jako blog mam zdefiniowany w menu i dziala, ale dlaczego w pathway pokazuje inaczej? To tez sie gdzies ustawia odrebnie?

Pozdrawiam
Piotrek

titicaca
30-08-2007, 10:09
i ja sie dolaczam do pytania, bo mam taki sam problem, nawet z tego powodu zdecydowalam sie to usuanc.. ale nie potraefie ani tego ani tego zmienic

pozdrawiam

marcinwazny
31-08-2007, 12:46
witam
mam podobny problem. Mam menu we flash'u dlatego linki musialem wpisywac recznie do niego z utworzonego menu w Joomli i w pathway ukazuje mi sie cos takiego
start - blog - moja pozycja z menu
a jak dam normalne menu to samo ale utworzone przez Joomle a nie we Flash
wyswietla sie normalnie czyli tak jak chce i jak powinno:
start - moja pozycja z menu
wie ktos dlaczego tak jest.
A jeszcze dodam ze jak w Joomli edytuje to menu to np jedna z pozycji ma id 36 itemid 14 a jak edytuje ta pozycje to w linku wlasnie jest itemid=9 i to chyba tu jest blad.
Ale dlaczego tak sie dzieje?
Prosze o pomoc z góry dzieki