PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana domeny i kłopoty z indeksowaniem



damian1538
12-04-2018, 23:42
Witajcie.
Moja strona: ckbrubin.com. Musiałem zmienić domenę oraz nazwę. Wykupiłem nową i podpiąłem jednak po wpisaniu w Google moja strona ma opis do kitu i w ogóle ciężko ją znaleźć. W ustawieniach joomla myślę że wpisałem dobrze wszystko. Pomocy :(

moje
12-04-2018, 23:43
A zrobiłeś przekierowanie z starej domeny na nową?

rkonik
13-04-2018, 12:12
W każdym z twoich opisów w wyszukiwarce Google jest tak naprawdę description. Czego się spodziewałeś przykładowo w tej stronie: http://ckbrubin.com/index.php/galeriaaa/galeriapokoje
Miałeś nadzieję że Google domyśli się i opisze za ciebie stronę?

damian1538
13-04-2018, 19:18
Chodzi mi np o to ze wpisze link storny i otrzymuje wynik:ckbrubin.com/


google maps api key. Stary Kiełbów. kontakt@ckbrubin.com. +48 853 456 123. Centrum Konferencyjno-Bankietowe RUBIN 2020 All Rights Reserved. Biała Róża 2018. BESbswy.Ta strona została przez Ciebie odwiedzona w dniu 12.04.18.

czemu wstawiło mi się jakieś apikalny stopka i inne. Na starej domenie było inaczej.

rkonik
13-04-2018, 20:31
Wszystko teraz wyjaśnia. Jak wpiszesz w wyszukiwarkę
site:ckbrubin.com wówczas zobaczysz co Google ma w indeksach odnośnie twojej strony.
Ja dostałem wynik dla domeny o takiej samej nazwie jednak z końcówką .pl
Domyślam się że też dostałeś wynik konkurencji?
Jeżeli tak to będziesz miał ciężki orzech do zgryzienia coś podobnego jak Żywiec. Wpisując Żywiec wy wyszukiwarce oczekujesz wyniku w postaci miasta czy piwa a może woda mineralna żywiec zdrój?
Jest to zbieżność nazw taka jak u ciebie a stanowi poważny problem.
Jeżeli źle Ciebie zrozumiałem to wyprowadź mnie z błędu.