PDA

Zobacz pełną wersję : Nawigacja artykułów



jkotjkot
14-04-2018, 13:18
Witam
Mam problem z dolną nawigacją artykułów.
Wybierając w Menu np:
Przeciwdziałanie Przemocy
wyświetla mi sie Artukuł: GMINNY ZESPÓŁ INTERDYSCYPLINARNY DS. PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE
a pod nim "Poprzedni artykuł" zamiast "Następny artykuł". Gdzie to można zmienić? Co decyduje o kolejności wyświetlania?
Chciałbym aby nawigacja na dole była spójna z Menu
Próbowałem już zmieniać kolejności Artykułów w Kategoriach ale to nic nie dało.
Pozdrawiam

http://www1.gops.krzeszowice.pl/index.php

zwiastun
14-04-2018, 15:36
Nie rozumiem, co i po co chcesz zmieniać. Już raz odpowiadałem na takie pytanie. Nawigacja między artykułami jest pomocnicza. Kolejność wyświetlania reguluje jedno z ustawienień pozycji menu. Pod warunkiem, że jest to pozycja menu wyświetlajaca listę artykułow w kategorii lub przegląd artykułów w kategorii, a nie pojedyncze artykuły. Ty budujesz menu z pozycji typu "pojedynczy artykuł", a potem się dziwisz, że nie umiesz zapanować np. nad kolejnością wyświetlania.


Chciałbym aby nawigacja na dole była spójna z Menu
No cóż, nie zawsze chcieć, znaczy móc. Ta nawigacja nie ma nic wspólnego z kolejnością pozycji w menu.


Próbowałem już zmieniać kolejności Artykułów w Kategoriach ale to nic nie dało.
Owszem, od tej kolejności może zależeć kolejność wyświetlania na stronie, jeśli w ustawieniach pozycji menu (listy artykułów bądź przeglądu artykułów) będzie ustawiona kolejność "Jak w wykazie na zapleczu"

jkotjkot
15-04-2018, 12:09
Dzięki za poradę. Jedna pozycja zrobiona i działa :-)
http://www1.gops.krzeszowice.pl/index.php/gops/uchwaly

Choć sam też jakoś dałem radę. Ustawiłem "Uporządkuj artykuły od najnowszych" tyle tylko ,że musiałem edytować każdy artykuł i zapisywać je w odwrotnej kolejności ale zadziałało.

Teraz pójdzie trochę szybciej.

Chciałem jeszcze zmienić kolor paska który pokazuje się (podświetla się) gdy najeżdżam na jedna z pozycji listy artykułów.
próbowałem

td.list-title{
color: green
}
niestety nie dało to żadnego efektu
Mógłbyś mi podać kod jaki powinienem wkleić do custom.less albo jeszcze lepiej gdzie mogę znaleźć wiersz odpowiedzialny za jego wygląd za pomocą "Zbadaj"