PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent Joom!Fish - usunięcie go z widoku menu komponenty



Maciej_K_3105
18-04-2018, 16:03
Witam,
Mam następujący problem. Zaktualizowałem Joomlę do wersji 3.8.6. Po tej czynności zauważyłem, że w menu Komponenty znajduje się komponent Joom!Fish. Sytuację tą przedstawia poniższy obrazek
9341
Ponadto jak kliknę w którąś z pozycji tego komponent (Joom!Fish) to wyświetla taka strona jak na poniższym obrazku:
9342
Na stronie Rozszerzenia / Instalacje / Zarządzanie w panelu administracyjnym nie ma tego komponentu w ogóle (nie jest zainstalowany). Ponadto usunąłem w bazie danych (w PhpMyAdmin) tabele zawierające nazwę jf_ oraz falang_ , a ten komponent Joom!Fish dalej jest wyświetlany w widoku menu w panelu administracyjnym.
Chciałbym komponent Joom!Fish usunąć z widoku menu komponenty w panelu administracyjnym, ale nie wiem jak (pomimo usunięcia w PhpMyAdmin tabel zawierający nazwę jf_ oraz falang_). Będę wdzięczny za pomoc i wskazówki.

zwiastun
18-04-2018, 16:45
Operacja w bazie danych - odszuklaj go w tabeli #__menu i usuń

Maciej_K_3105
18-04-2018, 21:16
Dzięki za pomoc zwiastun. W tabeli #__menu znalazłem rekordy dotyczące komponentu Joom!Fish i je usunąłem. Temat uważam za zamknięty, zostawiam dla potomnych.