PDA

Zobacz pełną wersję : Po aktualizacji do Joomla 3.8.8 strone przestała działać



oas
24-05-2018, 09:31
Cześć,

Po standardowej aktualizacji joomla do wersji 3.8.8 strona www przestała działać. Obecnie mam dostęp do panelu administratora.
Po aktualizacji miałem taki błąd:

WarningRefresh Manifest Cache failed: com_ajax Extension is not currently installed.
Refresh Manifest Cache failed: com_contenthistory Extension is not currently installed.
Refresh Manifest Cache failed: com_postinstall Extension is not currently installed.
Refresh Manifest Cache failed: fof Extension is not currently installed.
Refresh Manifest Cache failed: idna_convert Extension is not currently installed.
Refresh Manifest Cache failed: phpass Extension is not currently installed.
Refresh Manifest Cache failed: plg_authentication_cookie Extension is not currently installed.
Refresh Manifest Cache failed: plg_content_contact Extension is not currently installed.
Refresh Manifest Cache failed: plg_editors-xtd_module Extension is not currently installed.
Refresh Manifest Cache failed: plg_search_tags Extension is not currently installed.
Refresh Manifest Cache failed: plg_system_stats Extension is not currently installed.
Refresh Manifest Cache failed: plg_system_updatenotification Extension is not currently installed.
Refresh Manifest Cache failed: plg_twofactorauth_totp Extension is not currently installed.
Refresh Manifest Cache failed: plg_twofactorauth_yubikey Extension is not currently installed.

Tutaj błąd na stronie www:



0 - Using $this when not in object context
Możliwe, że nie możesz zobaczyć tej strony, ponieważ


Użyta zakładka jest nieaktualna
Twoja wyszukiwarka nie odświeżyła jeszcze mapy naszej witryny
Adres został wpisany z błędem
Nie masz uprawnień do obejrzenia tej strony
Joomla nie może zlokalizować wskazanego zasobu.
Wystąpił błąd podczas wykonywania powierzonego zadania.
Spróbuj jednej z następujących stron:


Strona startowa
Jeśli problem się powtarza, skontaktuj się z administratorem witryny.



Jeśli ktoś wie jak można naprawić stronę to bardzo proszę o informacje :)

headge
24-05-2018, 11:18
Wejdź w instalator - wykrywanie - wykryj i doinstaluj brakujące elementy.

oas
24-05-2018, 11:48
Dzięki za instrukcje. Zainstalowałem już brakujące pliki z poziomu instalatora.

Niestety strony to nadal nie naprawiło. Mogę prosić o radę gdzie można znaleźć logi błędu, który mi wyskakuje? Niestety konsola w przeglądarce nie pokazuje błędów.

EDIT:
Dobra widzę, że po aktualizacji Joomla 3.8.8 coś nie tak jest z moim template. Po załadowaniu innych template (np. Beez3) wszystko działa poprawnie. Zawsze jakiś punkt zaczepienia...

#Piotr#
24-05-2018, 13:55
Dzięki za instrukcje. Zainstalowałem już brakujące pliki z poziomu instalatora.

Niestety strony to nadal nie naprawiło. Mogę prosić o radę gdzie można znaleźć logi błędu, który mi wyskakuje? Niestety konsola w przeglądarce nie pokazuje błędów.

EDIT:
Dobra widzę, że po aktualizacji Joomla 3.8.8 coś nie tak jest z moim template. Po załadowaniu innych template (np. Beez3) wszystko działa poprawnie. Zawsze jakiś punkt zaczepienia...

Cześć,
mam ten sam kłopot, zmiana skórki pomogła, a próbowałeś ponownie wczytać uprzednią skórkę.

oas
24-05-2018, 20:13
Dziękuję wszystkim za pomoc. Okazało się, że jest bug w nowej Joomla związany z modułem random image. Na forum można znaleźć jak go naprawić. Ja osobiście wywaliłem ten moduł ze strony.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka