PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuł ponownie na pierwszym miejscu (K2)



gabdziol
09-06-2018, 07:40
Witam,
używam komponentu K2 do publikacji artykułów. Na głównej stronie do wyświetlania artykułów używam News Show SP2. Na głównej stronie wyświetlają mi się artykuły wyróżnione. Standardowo każdy kolejny (nowy) artykuł jest wyświetlany na samej górze. Czy jest możliwość, aby przypiąć konkretny artykuł na górę żeby był tam cały czas? Do czasu aż go nie odepnę. Kiedy już nie będę chciał, aby był na samej górze, odznaczę przypięcie i chciałbym, aby wrócił w kolejkę artykułów zgodnie z datą jak były publikowane.
Mam nadzieję, że nie namieszałem za bardzo :)

Dzięki za pomoc.

siristru
09-06-2018, 12:38
Hmm... a po czym są sortowane artykuły w module?
Jeśli jest możliwość po dacie utworzenia (nie publikacji!) to można ustawić datę utworzenia daleko w przyszłości. Wtedy artykuł będzie na pierwszym miejscu.

gabdziol
09-06-2018, 12:40
Przeszlo mi to przez myśl. Myślałem, że może istnieje jakaś opcja w K2, że można zaznaczyć coś typu 'zawsze na górze' ale chyba jednak nie ma takiego czegoś.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

siristru
09-06-2018, 13:14
Nie ma takiej opcji ani w Joomli ani w K2... a przynajmniej się nie spotkałem.
Poza tym wyświetlanie realizuje moduł a nie samo K2. K2 dostarcza tylko obiektów.

headge
09-06-2018, 13:51
Użyj po prostu dodatkowego modułu - z paczki K2 (K2 Content) i umieść nad tym obecnym "News Show" - tam masz możliwość wyboru konkretnych artykułów, które mają się wyświetlać.

gabdziol
09-06-2018, 15:37
I będzie to chyba najlepsze rozwiązanie. Dzięki za pomoc.

kalisznikov
02-08-2018, 01:21
Vina Camera Slider for K2 / może wyświetlić np. tylko wybrane przez Ciebie artykuły. Wyświetla na komputerach, laptopach, tabletach, telefonach. Podobny, którego też używam to: News Show Pro GK5.


Polecam serdecznie.