PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 4



igorczarnowo
06-07-2018, 18:31
Witam próbuję zainstalowac joomla 4 do testów na hostingu ale nie udaje mi się , mam problem z połączeniem z baza danych, czy ta wersja joomla działa na hostingach czy tylko na localhostah? Czy ma ktoś zainstalowaną joomla 4 i mógłby użyczyć do testów do obejrzenia joomla wewnątrz panelu admina?

danieladrianka
06-07-2018, 21:08
Launch.joomla.org

Zainataluj wersje 4 i testuj za free

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

igorczarnowo
07-07-2018, 11:13
Liczyłem na to że w wersji 4 zmieni się w koncu sposób tłumaczenia strony na rózne jeżyki ale nadal jest to lipne rozwiazanie.
Tworząc stronę w 4 językach trzeba tworzyć 4 nowe menu każde w innym jezyku , wszystkie moduły tzreba dublować, to samo artykuły , z czego wychodzi niezłe zamieszanie i bałagan na stronie. PRESTASHOP ma to świetnie rozwiazane, najpier dodaje sie tylko języki , a reszta to poezja, dodajemy nowy produkt w któym mamy nowe zakłądki każda do sobnego jezyka i tam tłumaczymy, wszystko w jednym. Liczyłem na to ze w joomla 4 to się zmieni, no chyba że sie myle, ale po testach widzę że jest to samo co w wersji 2, i 3 .

zwiastun
07-07-2018, 13:53
Jeśli Ci nie będzie odpowiadać standardowe rozwiązanie, zawsze będziesz mógł skorzystać z rozszerzenia. Nikt nie zapowiadał przebudowy komponentu wielojęzyczności. Sugerowałbym jednak, zanim będziesz dalej narzekał, przyjrzeć się dokładniej komponentowi Wielojęzyczność, bo co nieco się zmieniło już wcześniej w jednej z poprzednich wersji Joomla 3

Jac
07-07-2018, 14:26
@igorczarnowo, przesiądź się na najpopularniejszy obecnie system i spróbuj w nim wdrożyć rozbudowaną wielojęzyczną stronę. Zobaczysz, że tam to dopiero jest masakra. W porównaniu do tego wbudowana w Joomla! wielojęzyczność, to poezja.

traabbit
21-08-2018, 08:20
@igorczarnowo (http://forum.joomla.pl/member.php?60763-igorczarnowo) Napisz do mnie na budrys.ms@gmail.com bo masz przepełnioną skrzynke na forum.