PDA

Zobacz pełną wersję : simplemosbot inaczej, jak ugryzc?



Lexx
13-02-2006, 17:31
simpleboardmosbot pozwala na komentarz artykulu na forum, niestety dziala jedynie w artykulach. Znany jest Wam moze sposob aby dodac link analogiczny jak sbmosbot tylko ze w innych miejscach niz artykuly, np. w garycoobook jest mozliwosc komentowania przepisow ale pod przepisem. Chcialem zamiast tego wstawic tam link do forum ale nie moge sobie z tym poradzic. Za cienki jestem. Chodzi konkretnie o to aby dzialalo tak jak sbmosbot, zakladalo nowy temat na forum jesli jeszcze nie bylo komentowane i wyswietla ilosc postow jesli juz jakies byly.

zwiastun
13-02-2006, 21:58
Takiego sposobu nie ma. Trzeba by stworzyć. Ale to zadanie nie dla "cienkiego" - jak mówisz.

Lexx
13-02-2006, 22:55
wszystkie potrzebne elementy juz sa w sbmosbot. Czyli tworzenie nowego tematu na forum, kwestia jedynie jakos to przeniesc a raczej uwolnic od edytora aby moc wkleic w kod przykladowego garycookbook. Z automatycznym linkiem do szukarki w google mi sie udalo ale tu niewiele trzeba bylo filozofii ( PRZYKŁAD (http://www.bartender.pl/index.php?option=com_skladniki&Itemid=333&func=detail&id=3)). Metoda prob i bledow i jakos zadzialalo. Brakuje mi tylko tego komentowania na forum. No ale trudno, znajde czas to bede dalej z tym walczyl po omacku.
Pozdrawiam