PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie plik z numerem konta?



Radzijak
13-08-2018, 23:09
Witam. Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o joomla, mam wersję 3. Sklep internetowy robiła mi firma, ale teraz za każdą zmianę chcą dużych pieniędzy. A potrzebuję tylko zmienić numer konta wyświetlanego przy płatnościach... Gdzie to mogę znaleźć? Dostałem od nich tylko info, że trzeba te konto zmodyfikować w plikach... Ale jakich plikach, gdzie one mogą być, jak się tam dostać? Może ktoś coś podpowie? Będę bardzo wdzięczny.

zwiastun
14-08-2018, 01:04
Nie sposób tak odpowiedzieć w ciemno. Podaj przynajmniej adres strony.
Jeśli to jest rzeczywiscie w plikach (raczej wątpię), to wystarczy przeszukać pliki na serwerze. Ale sądzę, że numer jestrazej wpisany gdzieś w bazie danych w ustawieniach sklepu

Radzijak
14-08-2018, 08:54
Adres strony to www.luxartis.pl
A gdzie mogę znaleźć pliki na serwerze? (naprawdę jestem nowicjuszem). Znalazłem zakładkę "media" czy też "menedżer mediów", ale tam są głównie pliki graficzne (.jpg, .png, .gif), oraz .pdf i jakieś indexy. Przeszukiwałem moduły, komponenty, artykuły, wszystko na K2, HikaShop, ale nic z numerem konta nie znalazłem. Wszedłem też w SKLEP --> Zamówienia --> Wyświetlanie --> Widoki i tam jest ponad tysiąc plików, w którym są one rozpisane językiem programistycznym (podobnie, jak się da "pokaż źródło strony" na stronie www), szukałem tam pliki z nazwami "pay" "payment" "shop" itp., ale też nic nie znalazłem z numerem konta.
Wiem, że ciężko tak mi doradzić w ciemno, ale będę wdzięczny za każdą informację.

mjmartino
14-08-2018, 11:00
To zleć to komuś innemu, a nie firmie która chce wygórowana cenę za zmianę numeru konta i poproś, aby pokazała Ci na następy raz jak zmienić na własną rękę :)
W razie czego zapraszam na prv.