PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z językiem w VM



Stefan
30-03-2007, 10:31
Witam wszystkich.
Proszę o pomoc znastępującym problemem. Pracuję nad witrynką wielojęzyczną ze sklepem. Mimo instalacji Joomfisha i przetłumaczenia modułu Virtuemart przy zmianie języka witryny z polskiego na angielski VM zostaje nadal po polsku. Sprawdzałem to na Joomli eCommerce Edition Joomla 1.0.12 + VM 1.0.10 oraz na Joomli 1.0.11 pl + VM 1.0.10 z JoomFish 1.7. Dochodzę do tego samego miejsca - witryna zmienia języki natomiast VM pozostaje polski. Przy zmianie języka witryny na angielski VM jest tylko po angielsku a zmiany języków w obrębie witryny odbywają się bez problemów.

czy może powyższy problem ma związek z komunikatem jaki pojawia się w panelu administratora joomifsha?
treść komunikatu:
Notice: Array to string conversion in
/.../administrator/modules/mod_pathway.php on line 30


czy naprawdę nikt nie ma pomysłu na rozwiązanie problemu? Może ktoś robił coś podobnego, będę wdzięczny za wszelkie wskazówki. Może ktoś robił podobny projekt - jeśli obyło się bez problemów proszę o info odnośnie wersji joomli i VM jakie zostały użyte.
Dzięki
Proszę o odpowiedź

Stefan
12-04-2007, 11:51
Dzięki za zainteresowanie temetem. Poradziłem sobie, znalazłem opis podobnej sytuacji na innym forum. Za wszystko odpowiadał plik: virtuemart_parser.php a raczej jego zła treść.