PDA

Zobacz pełną wersję : Znika spis obrazków przy edycji artykułu



retel
30-03-2007, 12:50
Tworzę nowy artykuł i w zakładce GRAFIKI wybieram sobie obrazek, który znajdzie się gdzieś w tekście. Podczas tej operacji mogę wybierać Podfolder jak i konkretny plik z grafiką. Wszystko jest pięknie dopóki nie wcisnę ZASTOSUJ lub ZAPISZ.
Po tej operacji jeśli chciałbym edytować dany artykuł zmieniając obrazki, jest lipa.
Nie rozwija się lista Podfolder oraz nie wyświetla plików w okienku "Wybierz plik obrazu z galerii".
Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ?
Korzystam z Joomla 1.0.12. i sprawdzałem pod IE jak i Firefox'em.
Załączam zrzuty ekranów.

stone
01-04-2007, 13:28
Roszumiem że masz wersje 1.0.12pl beta. Sprawdziłem u mnie localu i niby jest dobrze. Czy możesz mi dać dostęp do twojego panelu admina (dane jak coś prześlij na PW ) to zobaczę

retel
01-04-2007, 22:02
Tak, wersja jest taka jak napisałeś.
Na razie wszystko jest w fazie testów więc skasowałem zawartość katalogu z Joomla wgrałem pliki jeszcze raz i zainstalowałem wszystko od nowa. Teraz działa.
Nie wiem jaka była przyczyna tych problemów. Być może za dużo wszystkiego naraz zainstalowałem, to moje pierwsze kroki w tej dziedzinie, instalowałem wszystko jak leci, różne moduły dodatki i komponenty. Może zrobił sie przez przypadek mętlik.
Teraz już wiem jak się po tym wszystkim poruszać po tygodniu prób i testów i instaluję rzeczy niezbędne, sprawdzając po każdej instalacji czy się coś nie wysypało.
W ten sposób jak problem się powtórzy może uda się łatwiej znaleźć przyczynę.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

retel