PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z DOCmanem! Nie wiem o co biega!



s1ntex
30-03-2007, 14:55
Wszystko działało perfekt, wszystko się ściągało, ale ostatnio jak się wchodzi w jakiś dział download - to wyskakuje strona z napisem:

Fatal error: Class 'dmConfig' not found in /home/.koshi/ns/amfa.pl/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_config.class.php88 on line

Tutaj moja strona jak coś - http://www.amfa.pl - Proszę o szybką pomoc ...

Podążyłem za tym linkiem do pliku DOCMAN_config.class.php88 i w linii 88 jest:

$this->_config = new $this->_name();

Help!

Dylek
30-03-2007, 20:02
A nie bylo zadnych zmian po stronie serwera? Jakichs aktualizacji, czy cos w tym stylu?

s1ntex
31-03-2007, 18:18
Nie, żadnych zmian. Kurcze, proszę o pomoc, bo lud oczekuję plików ;-)

zwiastun
31-03-2007, 20:07
Lud poczeka. A Ty jednak dowiedz się, co się dzialo na serwerze, bez żadnego powodu nie przestało działać.
A może coś instalowałeś osttnio?
Może zmieniałes konfigurację?
Trudno zgadywać...
Ale spróbuję
Ściągnij ten plik i sprawdź, czy gdzieś przypadkiem nie ma
<?
zamiast <?php

Drugie rozwiązanie: a masz w ogole plik konfiguracyjny docmana?
w administrator/coponents/com_docman/docman.config.php

s1ntex
01-04-2007, 15:28
Właśnie administrator mi powiedział że..

byl maly pad
teraz powinno byc ok..

Czyli nic nie da się zrobić? :-(

--

zwiastun o jaki plik Ci chodzi w

' Ściągnij ten plik i sprawdź, czy gdzieś przypadkiem nie ma
<?
zamiast <?php'

Kurcze, proszę o pomoc!

zwiastun
01-04-2007, 18:21
Zdążyłęm już sprawdzić sam. To jednak nie to. Ale linia, o której wspominasz, odwołuje się do pliku konfiguracyjnego, do którego może nie być dostępu

Stwierdzenie admina, że był mały pad, to chyba żart - Admin ma doprowadzić system do stanu sprzed pada. Skąd ktos ma wiedzieć, na czym jego pad polegał i co on w związku z tym zrobił, a czego nie zrobił

s1ntex
01-04-2007, 18:30
Czyli co proponujesz?

Ale trzeba dodać to, że ten admin, to jest mój sponsor. Sponsor serwera + domeny, więc nie mogę tak na niego najechać.

Pozdrawiam, help :-)

Dylek
02-04-2007, 12:11
Wiesz... sponsor sponsorem, ale jakis porzadek musi byc. Pomysl - ktos Ci zasponsorowal samochod, ale wycieka Ci plyn hamulcowy. Bedziesz jezdzil czekajac az sie zabijesz zadowolony, ze przeciez dostales go za darmo?

Pamietaj, ze w przyrodzie nic samo sie nie dzieje. Jak byl pad - musial na czyms polegac. Moze zaktualizowali przy okazji napraw wersje mysql?

s1ntex
02-04-2007, 20:57
Hm, chyba to repozytorium na innym serwerze zainstaluję, bo temu nie ufam w tych sprawach. Czy jest jeszcze jakieś inne repozytorium plików dla Joomli, bo zawsze mogę się pobawić. Są może jakieś, nie wiem, płatne czy coś? ;-)

s1ntex
03-04-2007, 18:40
bryle: (18:39)
Pad polegal na awarii łącza

To ja już nie rozumiem, czemu mi nie działa DOCman.

Dylek
08-04-2007, 08:56
Zawsze mozesz pobawic sie Remository (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,fileinfo/id,164/)