PDA

Zobacz pełną wersję : Php problemy



Szymon4lo
03-10-2018, 14:58
Witam. Mam problem. Joomla dawała komunikaty o konieczności przejścia z php 5.6 do 7.x. W panelu ovh zrobiłem to. Przeszedłem na 7.2, 7.1. Za każdym razem jak probowalem edytować artykuł wszystko grało. Chciałem utworzyć nowy artykuł. I tu pojawił się problem. Po przejściu na 5.6 mogłem tworzyć nowy artykuł. Nie wiem co może być powodem tego błędu z php 7.1. Jak to naprawić. Na razie zostałem przy php 5.6 ale chciałbym to zmienić i by strona działała jak dawniej. Proszę bardzo o pomoc lub wskazówkę.

terra
03-10-2018, 19:56
Joomla! 3.8 ? Zaktualizuj. Jakiego edytora używasz i w jakiej wersji ? Zaktualizuj do najnowszej.

Szymon4lo
03-10-2018, 20:08
Dziękuję sprawdzę te opcje i napiszę czy zadziałało. Dziękuję bardzo teraz mam przynajmniej pomysł co robić. Zwłaszcza że na 2 stronie gdzie musiałem też zmienić Php wszystko działa. Jeszcze raz dziękuję.

Bazyl
23-10-2018, 20:31
Należy w konfiguracji globalnej włączyć wyświetlanie błędów i po nitce do kłębka...

siristru
24-10-2018, 00:14
W takich sytuacjach przyczyny mogą być dwie:

1. Nieaktualny komponent, wtyczka lub moduł
2. Nieaktualny szablon

Przełączcie szablon na domyślny protostar i sprawdźcie czy błędy znikły. Przynajmniej będziecie wiedzieli gdzie szukać dalej - w szablonie lub nadpisanych w nim szablonów modułów/komponentów.